Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Członkowie Sejmowej Komisji Obrony Narodowej w PCO S.A.

Autor. PCO

24 stycznia 2023 roku w siedzibie PCO S.A. gościli posłowie – członkowie Sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Towarzyszył im Pan Paweł Sobczyk – Dyrektor Departamentu Projektów Strategicznych w Ministerstwie Aktywów Państwowych oraz Pan Krzysztof Sola – Wiceprezes Zarządu PGZ S.A.

Reklama

Wojna na Ukrainie - raport specjalny Defence24.pl

Reklama

Podczas wizyty posłom zaprezentowano informację na temat działalności i struktury PCO S.A., a także prezentację multimedialną, która przybliżyła gościom ofertę i plany rozwoju Spółki.

Autor. PCO
Autor. PCO
Autor. PCO

Czytaj też

Następnie członkowie SKON zostali oprowadzeni po najważniejszych wydziałach produkcyjnych, poznając główne procesy powstawania wyrobów optoelektronicznych. Goście zwiedzili między innymi wydział optyki, mechaniczny, montażu i stację prób. Ostatnim punktem wycieczki po części produkcyjnej zakładu był tunel-ciemnia do testów nokto- i termowizji. Posłowie mogli również bliżej zapoznać się z samymi wyrobami PCO S.A. oglądając przygotowany pokaz sprzętu.

Reklama
Autor. PCO
Autor. PCO
Autor. PCO

Czytaj też

Wizyta w siedzibie PCO S.A. była dla posłów z Sejmowej Komisji Obrony Narodowej okazją do bliższego poznania profilu działalności Spółki i jej wyrobami optoelektronicznymi, a także do dyskusji o przyszłości polskiej optoelektroniki w przemyśle zbrojeniowym.

Komunikat prasowy PCO S.A.

Reklama

Komentarze

    Reklama