Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

MilMedEXPO – Targi i Konferencja Medycyny Wojskowej i Ratunkowej

Fot. Jarosław Rybak
Fot. Jarosław Rybak

Zarząd Targów Warszawskich S.A. organizuje Targi i Konferencję Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO. Wydarzenie ma na celu promocję najnowocześniejszego sprzętu i produktów dla wojskowej służby zdrowia oraz ratownictwa medycznego. MilMedEXPO odbędzie się 22 i 23 kwietnia w Warszawie.

Zgodnie z założeniem organizatora podczas Targów MilMedEXPO zakres tematyczny prezentowanych produktów i usług ma obejmować pełne spektrum zagadnień związanych z niesieniem pomocy poszkodowanym pacjentom: od postępowania przedszpitalnego przez diagnostykę, leczenie po rehabilitację chorego. W konferencji naukowej, wzbogaconej o warsztaty, pokazy i interaktywne prezentacje weźmie udział ponad 800 lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. Patronat merytoryczny nad Konferencją MilMedEXPO objął Wojskowy Instytut Medyczny.

Konferencji naukowej MilMedEXPO będzie towarzyszyła ekspozycja targowa, gdzie zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania stosowane między innymi w medycynie pola walki, cyberpsychologii, neuropsychiatrii, telemedycynie, ratownictwie taktycznym. Na terenie wystawy zaplanowane są zaplanowane są również warsztaty i interaktywne, prezentacje z kardiochirurgii, chirurgii małoinwazyjnej, rehabilitacji, zakażeń narządu ruchu.

Targi i Konferencja Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO odbędą się 22 i 23 kwietnia w Warszawie. Osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu proszone są o telefoniczny kontakt z biurem organizatora (Zarząd Targów Warszawskich S.A.) – 22 849 35 84 wew. 122 oraz do odwiedzenia strony internetowej wydarzenia www.mme.ztw.pl. Patronat medialny nad MilMedEXPO objął portal Defence24.pl.

Reklama

Komentarze

    Reklama