Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Nowy Członek Zarządu PGZ Stoczni Wojennej Sp. z o.o.

Fot. PGZ Stocznia Wojenna
Fot. PGZ Stocznia Wojenna

Rada Nadzorcza PGZ Stoczni Wojennej Sp. z o.o. powołała Cezarego Cierzana na stanowisko Członka Zarządu – Wiceprezesa Zarządu PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza PGZ SW w wyniku ogłoszonego w dniu 19 czerwca 2019 r. postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu – Wiceprezesa Zarządu spółki wybrała najlepszego kandydata. 18 lipca 2019 r., powołała na tę funkcję Cezarego Cierzana.

PGZ SW podaje, że Cezary Cierzan to menadżer z 15 letnim doświadczeniem w siłach zbrojnych oraz przemyśle zbrojeniowo-stoczniowym, były oficer jednostki specjalnej Formoza (2004-2014), weteran misji w Afganistanie.

Od 2017 roku do lipca 2019 r. w PGZ S.A. pełnił funkcję dyrektora Biura Projektów Morskich. Odpowiadał m.in. za portfolio strategicznych projektów i programów morskich realizowanych przez spółki Grupy Kapitałowej PGZ. Członek rady nadzorczej stoczni Crist S.A. W latach 2016-2017 brał udział w opracowaniu dokumentu pt. Strategiczna Koncepcja Bezpieczeństwa Morskiego RP. Opracowanie powstało pod egidą prezydenckiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Zawodowo interesuje się również zagadnieniami przywództwa w organizacjach, co zaowocowało współpracą szkoleniową w tym zakresie z kilkoma podmiotami, m.in. z Akademią Marynarki Wojennej.

Absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na kierunkach: nawigacja i uzbrojenie okrętowe oraz morskie systemy informacyjne, obecnie słuchacz studiów Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN.

Reklama

Komentarze (4)

 1. wqq

  No i proszę mi tu nie marudzić że się MW nie modernizuje , proszę nowi ludzie , nowe stanowiska , nowe pomysły .Tylko jakoś okrętów nowych nie widać !.

 2. kołalsky

  Jak rozumiem to wszystko w temacie modernizacji MW ?

  1. Śliwka Wegierka

   Formoza dla BBN

 3. Zxc

  Super, gratulacje, miałem okazję poznać, super człowiek

 4. ESA

  To jest ta modernizacja MW? BRAWO. Nie ma to jak ustawić się w zyciu i brac kasę za nic nie robienie. życzę wytrwałości w budowie nowego domu i kupnie nowej fury.....NALEZY SIĘ!

Reklama