Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

HSW poszukuje operatorów maszyn CNC

Fot. HSW.
Fot. HSW.

Huta Stalowa Wola S.A., jedno z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw polskiego przemysłu sektora obronnego, poszukuje kandydatów na stanowisko operatora maszyn CNC.

Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji, będą zajmować się obsługą obrabiarek sterowanych numerycznie, a w zakres ich obowiązków wchodzić będzie także przygotowywanie maszyn do pracy poprzez dobór odpowiednich parametrów i narzędzi. Poszukiwane są osoby zaangażowane, dla których jakość i terminowość wykonywanej pracy jest podstawą.

Od kandydatów oczekuje się przynajmniej zawodowego wykształcenia oraz praktyki zawodowej w zakresie obróbki skrawaniem. Dodatkowo wymagana jest bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi. Wskazana jest przy tym bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane jest posiadanie uprawnień do obsługi suwnic z poziomu roboczego oraz znajomość programów Heidenhain i Sinumerik.

Przyjęcie oferty pracy na tym stanowisku związane jest z gotowością do pracy w systemie trzyzmianowym.

HSW S.A. oferuje atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z posiadanymi kwalifikacjami, możliwość rozwoju zawodowego, (w tym szkolenia i dofinansowanie studiów związanych z zajmowanym stanowiskiem), oraz dodatkowe benefity i pakiet socjalny obejmujący poza pracownikiem, jego najbliższą rodzinę.

Artykuł przygotowany we współpracy z Hutą Stalowa Wola S.A.

Reklama

Komentarze (13)

 1. Pio...

  A ile płacą?

  1. Davien

   Działo 2A82-1M moze i do wiezy by weszło ale nie wcisniesz raczej autoloadera z Armaty do T-90 czyli z uzywania 3BM69/70 nici. Rosjanie mieli problemy z dopasowaniem w T-90MS/T-72B3 autoloadera do 2A46M-5, po prostu wnetrze czołgu okazało sie za małe.

 2. Maciek

  Myślę, że w ambasadzie sowietów ta rekrutacja zyskała odpowiednią rangę, jako szansa na umieszczenie informatorów w jednym z kluczowych dla obronności miejsc.

  1. CCCP

   Już dawno tam są.

  2. rmarcin555

   @Maciek. No bez urazy, a co Rosjanie mogą zdobyć w HSW? Bądźmy poważni.

 3. Są śmieszni z takimi propozycjami

  2500 na rękę? I jeszcze 2-3 maszyny naraz trzeba obsługiwać?

  1. Ja

   Co do pieniędzy się zgodzę a 2 - 3 maszyn do obsługi nikt ci nieda bo to za duża odpowiedzialnosc

 4. THXXX

  Trochę późno Panowie się za to zabraliście. Będą kłopoty.

 5. Zdzichiu897

  Nie trzeba było tyłu fachowców w poprzednich latach zwalniać, a młodzi ze Stalowej Woli wyjechali i nadal wyjeżdżają.

 6. Charlie

  nie ma i nie będzie fachowców - trzeba się posiłkować siłą roboczą z zagranicy.

  1. Bożek

   "trzeba się posiłkować siłą roboczą z zagranicy." Niech nas Bóg broni przed "fachowcami" z zagranicy.

 7. Starszy operator

  Jeśli nie płacą min. 5000 zl na łapę dla operatora z 8 letnim stażem to powodzenia w poszukiwaniach.

 8. pk79

  Atrakcyjne wynagrodzenie tzn jakie ? Mam w pracy operatorów CNC z chęcią się dowiedzą czy warto się przenieść do HSW... U nas operator Obrabiarki wielofunkcyjnej zarabia od 4 tys (zależy jaki staż i doświadczenie i czy po rodzinie...) na rękę + premie i nadgodziny. Ile tam proponują ?

 9. Yoshimitsu

  Może niech się wreszcie pracodawcy nauczą że "atrakcyjne wynagrodzenie" jest mocno subiektywne. Skoro nie chcą wprost napisać ile to znaczy że za pół darmo się pracuje.

 10. Godc

  Jakie to jest atrakcyjne wynagrodzenie 2000 brutto czy 7000brutto

 11. ZOMO

  Ile płacą, tylko nie mówcie że 2500zł na rękę bo już takowe coś mi się odbiło o uszy.

 12. Mieszkaniec 1

  Polecam wszystkim lubiącym pracować żeby przetrwać i na rachunki. Praca 2500 przy dzisiejszych cenach i przy uprawnieniach i umiejętnościach to kpina z człowieka. Pozdrawiam.

 13. cnc mlody

  Trzy zmianowy CNC numeryk inzynier do tej frazarki bramowej to bedzie 20 dychy chciał Bylem tam i mnie odrzucili bo magister numeryk zBonn z 3 letnią praktyką na numerykach

Reklama