Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Aeromixer 2020 - lotniczy networking we Wrocławiu

Rys. Aeromixer 2020
Rys. Aeromixer 2020

Civil and Military Aeromixer 2020 to druga edycja imprezy networkingowej i naukowej branży aeronautycznej, która odbędzie się 25 marca 2020 w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Wrocław. Defence24.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Civil and Military Aeromixer 2020 to druga edycja imprezy networkingowej i naukowej branży aeronautycznej, która odbędzie się 25 marca 2020 w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Wrocław. Dla firm z tego sektora (oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działanie w nim) wydarzenie ma stanowić okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz sprawdzenia, jakim zainteresowaniem cieszyć się mogą ich produkty i rozwiązania. Istotnym elementem programu Aeromixera jest część naukowa, która w tym roku poświęcona będzie zastosowaniu druku 3D (additive manufacturing), a także rozwiązaniom z dziedziny Przemysłu 4.0 w branży lotniczej.

„W pierwszej edycji imprezy Aeromixer, w 2018 r., udział wzięło ok. 120 podmiotów, w tym ok. 90 firm i ok. 30 instytucji branżowych oraz regionalnych. Co istotne, większość zgłoszeń i rejestracji finalizowana była w ostatnich tygodniach, a na podobnym etapie jak obecnie – czyli ok. miesiąca przed imprezą – zarezerwowanych mieliśmy ok. 40 uczestników. W tym roku sytuacja wygląda jeszcze lepiej. Już teraz zarejestrowało się ponad 90 firm” – informuje Enrico Ciullo, koordynator imprezy.

Jeśli chodzi o strukturę uczestników, to w tym roku odnotowano wyższe niż przed dwoma laty zainteresowanie ze strony organizacji branżowych i gospodarczych. „Stanowią one już obecnie ok. 50% zarejestrowanych uczestników, co wydaje nam się świetną informacją – oznacza to bowiem, że organizacje branżowe skupiające firmy z branży aeronautycznej doceniają to, jak Aeromixer pomaga w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Oczywiście, wśród uczestników dominują na razie firmy i organizacje z Polski – ale mamy również sporo zgłoszeń z USA, Włoch, Niemiec oraz Czech. Warto przypomnieć, że Stany Zjednoczone są krajem partnerskim tegorocznej edycji imprezy, zaś Włochy były partnerem Aeromixera 2018” – dodaje przedstawiciel Bosetti Global Consulting.

„Wydaje nam się, że wiele firm jest już nieco zmęczonych i rozczarowanych tradycyjną formą targów, na których wystawcy po prostu prezentują, co mają do zaoferowania, a goście biernie się temu przyglądają. My zdecydowaliśmy się postawić na zdecydowanie bardziej angażującą formułę, w której potencjalni partnerzy mogą błyskawicznie i precyzyjnie poznać swoje potrzeby, zorientować się, na ile efektywna może być ich współpraca i od razu rozpocząć jej planowanie” – podsumowuje Enrico Ciullo. 

Zdaniem Partnerów

Organizator wydarzenia w komunikacie przytacza też opinie jego partnerów, które mają zachęcić do udziału kolejnych uczestników.

„W udziale w imprezie Aeromixer 2020 widzimy ogromną szansę na zainteresowanie naszą ofertą zupełnie nowej grupy potencjalnych klientów, poszukujących często nietypowych, „szytych na miarę” rozwiązań i usług budowlanych. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające projekty z tej dziedziny i zdajemy sobie sprawę, że właśnie takich rozwiązań często poszukują firmy działające w sektorze aeronautycznym. Liczymy więc na wiele owocnych rozmów, wymianę doświadczeń… i nawiązanie kontaktu z potencjalnymi kontrahentami” – komentuje Jos Amsing, prezes firmy CoBouw Polska.

„Nasi inżynierowie od kilkunastu lat współtworzą innowacyjne rozwiązania dla branży aerospace. Dobrze, że powstają takie wydarzenia jak Aeromixer. To miejsce, gdzie możemy porozmawiać z ludźmi z branży, poznać ich wyzwania i wspólnie stawiać im czoła. Rzadko się zdarza taka okazja, gdzie podczas jednej konferencji, możemy spotkać ludzi, którzy kreują to co widzimy na niebie” – Tomasz Szpikowski CEO Bergman Engineering.

„PKO Bank Polski po raz drugi zdecydował się na udział w międzynarodowym spotkaniu biznesowym producentów, dostawców i inwestorów sektora lotniczego – rozumiemy i doceniamy nowoczesną formułę oraz rolę, jaką Aeromixer odgrywa w stymulowaniu rozwoju polskiego biznesu aeronautycznego jak i wspieraniu kooperacji w tej dziedzinie. Praktyka pokazuje, że proponowany przez organizatorów model wymiany doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów przez potencjalnych partnerów doskonale się sprawdza – szczególnie w zakresie spotkań 1:1 – mówi Robert Ślawski, dyrektor Południowo-Zachodniego Regionalnego Oddziału Korporacyjny PKO Banku Polskiego we Wrocławiu.

„Nasza firma specjalizująca się w transporcie elementów wielkogabarytowych od zawsze stara się być jak najbliżej potencjalnych klientów i kontrahentów – a Aeromixer 2020 jest właśnie takim wydarzeniem. To idealne miejsce dla firm, które poszukują nowych partnerów, nowych rynków i nowych form kooperacji, dlatego też nie mogło nas tu zabraknąć. Dodatkowym atutem imprezy jest fakt, że już po raz kolejny organizatorom udało się idealnie dobrać grono uczestników, partnerów i sponsorów, na które składają się zarówno instytucje rządowe i organizacje branżowe, jak i kluczowi gracze rynku aeronautycznego z Polski i zagranicy” – komentuje Marco Marta, Commercial Manager firmy Manima Srl (Gruppo Marta Fernando).

Więcej informacji o imprezie oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie https://aeromixer.eu/

Reklama

Komentarze (1)

  1. Kluczowy Gracz

    Tylko to wpisowe troche mnie,zmroziło To co za to dostane?

Reklama