Reklama

Siły zbrojne

Strzelanie z Navy SEAL za 50 000 dolarów

fot. Robert O’Neill
fot. Robert O’Neill

Organizacja non-profit ForAmerica zorganizowała imprezę, w czasie której będzie można postrzelać z karabinu maszynowego z komandosem SEAL, który zabił Osamę bin Ladena. Cena za taką „przyjemność” to 50 000 dolarów.

Ogłoszenie o proponowanej imprezie zostało przedrukowane w amerykańskich mediach rozpoczynając dyskusje nad tym, do czego można się posunąć szukając źródeł finansowania. Wydarzenie ma zostać zorganizowane w luksusowym hotelu Amangani Resort Hotel w Jackson Hole w stanie Wyoming (w pobliżu parku narodowego Grand Teton). Noc w tym hotelu ma kosztować około 1000 dolarów za osobę.

Cała impreza została określona jako „historyczny weekend honorujący bohatera z Navy SEAL Roberta O'Neill”. Jej program obejmuje m.in. strzelanie z broni maszynowej na poligonie prywatnej firmy Jackson Hole Shooting Experience, znajdującej się w pobliżu hotelu. Atrakcją ma być asysta O’Neilla, który sam wcześniej ujawnił, że osobiście zabił Osamę Bin Ladena w czasie operacji „Neptune Spear” 2 maja 2011 r.

O’Neill godził się wcześniej na współpracę z organizacją ForAmerica, założoną w 2009 r. i znaną ze swoich konserwatywnych poglądów, m.in. co do szeroko pojętej wolności obywatelskiej.

Reklama

Komentarze (5)

 1. aston

  jestem ciekaw jak z danymi personalnymi tegoż komandosa

 2. Marek

  Ten rudy spaślak na fotce, to R. O"Neill ??

 3. Aston

  Zapewne to nie prawdziwe inicjały tego dzielnego komandosa!

 4. Rafale

  No to teraz będą mieli napływ zgłoszeń z Bliskiego Wschodu hahaha

 5. matej

  amerykanie to by sprzedali nawet snieg eskimosom,

Reklama