Reklama

Siły zbrojne

Borsuki kupione, Czarne Pantery z Poznania, False Flag na Białorusi? - Defence24Week #19

Fot. Defence24

Defence24Week to nowy format, w którym podsumowujemy najważniejsze informacje ubiegłego tygodnia związane z szeroko pojętym sektorem obronnym oraz sektorem bezpieczeństwa. W najnowszym odcinku rozmawiamy o prowokacji w Briańsku oraz historycznym zamówieniu na Borsuki.

Wojna na Ukrainie - raport specjalny

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Komentarze (3)

 1. Ma_XX

  a tymczasem z UK będzie dwa razy więcej Chally2 niż pierwotnie zakładano- czyli 28

  1. Krzysztof Jerzyna

   Putin z wrażenia aż uciekł na Kaukaz. Nie widzicie, że to wszystko działania żeby zaspokoić głównego sponsora wojny na Ukrainie lorda Rothschilda? Przecież ani 14 ani 28 czołgów nie odegra ŻADNEJ roli w konflikcie który rozciąga się na 1300 kilometrów. Do zabezpieczenia 1 kilometra frontu potrzeba by było 10 czołgów. Potraficie liczyć? To policzcie sobie ile czołgów miała Ukraina w 2020, dodajcie do tego 900 dostarczonych po wybuchu działań i porównajcie to z tymi żałosnymi ilościami jakie są teraz proponowane. A po drugiej stronie macie Rosję, która miesiąc w miesiąc wypuszcza 150-200 NOWYCH czołgów różnych wersji. Z czym do ludzi! Przed chwilą głównodowodzący NATO powiedział oficjalnie: NIE JESTEŚMY GOTOWI NA TEGO TYPU DZIAŁANIA. Nie mamy sprzętu, amunicji, zasobów ludzkich, zdolności produkcyjnych dla wojny o takim stopniu natężenia i na tak szerokim froncie. NATO już tą wojnę PRZEGRAŁO tylko jeszcze nie chce się do tego przyznać.

  2. kskiba19

   Może od razu 2000? Wygląda poważniej.

 2. KrzysiekS

  Bardzo dobre wiadomości dla PGZ. Moje pytanie czy PGZ może w K2PL zastosować technologie przeciwminową z BORSUKA (bo on ma lepsze właściwości niż K2BP)? Czy nie można też w K2PL umieścić kierowcy na środku i izolować magazyn amunicji 2 rzutu? A może KAPS dla BORSUKA?

 3. Patryk.

  W natłoku i ogólnym chaosie informacyjnym, aż dziwnie się słucha tak rzeczowych opinii, niepodbarwionych politycznie. Zabrakło mi jednak opinii o pomijaniu Bumaru w kontekście produkcji K2.