Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Łukasiewicz - Instytut PIAP z nową ofertą dla Sił Zbrojnych na MSPO

Fot. PIAP
Fot. PIAP

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego tematem przewodnim stoiska ŁUKASIEWICZ - Instytutu PIAP będzie zastosowanie robotów mobilnych w działaniach Sił Zbrojnych.

ŁUKASIEWICZ - Instytut PIAP przedstawi swoje produkty na stoisku 52 w Hali D. Po raz pierwszy zaprezentowany zostanie demonstrator technologii, Autonomiczny System Bojowy Obrony Powietrznej ASBOP - PERKUN. W przededniu targów MSPO zostanie przedstawione więcej informacji o tym systemie.

 W ofercie prezentowanej na MSPO pojawi się również mobilny system RTG do cyfrowej radiografii bezpośredniej MONOS amerykańskiego producenta LOGOS Imaging zamontowany na robocie PIAP GRYF® wraz z wyrzutnikiem pirotechnicznym RDS/CSL VIPER.

Na specjalnie przygotowanej części stoiska będzie można wypróbować małego taktycznego robota miotanego TRM® w zdalnym rozpoznaniu wąskich i ciemnych przestrzeni jak szyby wentylacyjne, klatki czy podpiwniczenia. 

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach to obecnie największa i najważniejsza impreza tego rodzaju w centralnej części starego kontynentu. Od ponad ćwierć wieku jest wizytówką polskiej branży i najlepszym sposobem promocji rodzimych producentów.

Czytaj też: MIĘDZYNARODOWY SALON PRZEMYSŁU OBRONNEGO 2019 - SERWIS SPECJALNY DEFENCE24.PL

Reklama

Komentarze

    Reklama