Geopolityka

Targi Pro Defense coraz bliżej

Pierwsza w Polsce impreza poświęcona tematyce obronności odbędzie się w ostródzkim Expo Mazury już na początku czerwca. Defence24 został Internetowym Partnerem Strategicznym wydarzenia.   

Expo Mazury, we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz Polską Grupą Zbrojeniową przygotowało imprezę, której podstawą jest Kongres Organizacji Proobronnych oraz targi proobronne. Odbędzie się ona w Ostródzie w dniach 2-5 czerwca. Kongres Organizacji Proobronnych to inicjatywa bardzo istotna z punktu widzenia współpracy międzynarodowej w zakresie bezpieczeństwa. Wezmą w nim udział stowarzyszenia i organizacje proobronne z całej Polski oraz z krajów członkowskich NATO.

Część targowa wydarzenia to prezentacja oferty produktów i usług liderów polskiego przemysłu zbrojeniowego, w tym wyposażenia polskiej armii. W Expo Mazury na wyciągnięcie ręki będzie najnowszy sprzęt wojskowy, w tym pojazdy i elementy wyposażenia żołnierzy. Będzie można podziwiać także nowoczesne pojazdy militarne.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Do wejścia na hale targowe uprawnia bilet, który można pobrać online przed imprezą przez portal http://expobilety.pl/ lub w dniu targów bezpośrednio z kasy.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie imprezy www.pro-defense.pl lub na oficjalnym fanpage’u wydarzenia na portalu Facebook – Pro Defense.

Komentarze