Reklama

Siły zbrojne

Wystawa Sił Zbrojnych na MSPO 2019 z dniem otwartym

Fot. Defence24.pl.
Fot. Defence24.pl.

Podczas tegorocznego MSPO odbędzie się jubileuszowa, 20. wystawa Sił Zbrojnych z dniem otwartym w sobotę 7 września.

Od 20 lat Wystawa Sił Zbrojnych towarzyszy Międzynarodowemu Salonowi Przemysłu Obronnego w Targach Kielce. Jubileusz jest dobrą okazją do zaproszenia Kielczan, mieszkańców regionu i miłośników militariów z całej Polski na Dzień Otwarty, 7 września, w sobotę, tuż po zakończeniu biznesowej części Salonu Obronnego 2019.  

W tym roku sprzęt wojskowy, będący na wyposażeniu polskiej armii, zgromadzony w ramach Wystawy Sił Zbrojnych, będzie można oglądać na powierzchni około 10. 000 metrów kwadratowych – w hali A oraz na przyległym do niej terenie zewnętrznym. W hali B prezentować się będą uczelnie wojskowe oraz instytuty naukowe. Nad organizacją całości wystawy czuwa Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych.

Ubiegłoroczną Wystawę Sił Zbrojnych zwiedziło, podczas Dni Otwartych z okazji 100-lecia Niepodległej Polski, 16.000 osób. Przygotowywało ją i zabezpieczało ponad 1000 żołnierzy. W Targach Kielce zaprezentowało się ponad 30 jednostek Dowództwa Generalnego - Wojska Lądowe, Siły Powietrzne, Marynarka Wojenna, Wojska Specjalne, Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych  oraz Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerii Wojskowej. Na zwiedzających czekało aż 380 jednostek sprzętu i eksponatów.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.