Reklama

Siły zbrojne

Wojsko serwisuje silniki Bryz, Sokołów i Mi-2

Fot. PZL MIELEC
Fot. PZL MIELEC

3. Regionalna Baza Logistyczna opublikowała ogłoszenie o wydaniu decyzji w sprawie udzielenia zamówienia na serwisowanie silników lotniczych TWD-10B, PZL-10S, PZL-10W, GTD-350, GTD-350W i przekładni do śmigłowców W-3 oraz śmigłowca Mi-2.

W ogłoszeniu o dobrowolnej przejrzystości w trybie ex ante podano, że podmiotem na rzecz którego udzielono zamówienia w trybie procedury negocjacyjnej bez publikacji ogłoszenia o zamówieniu, jest firma Pratt & Whitney Rzeszów S.A. Wybór procedury negocjacyjnej bez publikacji ogłoszenia o zamówieniu uzasadniono wynikami analizy przeprowadzonej przez zamawiającego, z której wynikało, że na rynku potencjalnych wykonawców jedynym podmiotem gospodarczym uprawnionym do realizacji usługi jest wspomniana firma.

Jako jedyna posiada ona, na zasadach wyłączności, możliwość realizacji usługi serwisowania silników lotniczych TWD-10B, TWD-10B/PZL-10S, PZL-10W, GTD-350, GTD-350W, przekładni (głównej, pośredniczącej, tylnej) do śmigłowca W-3 oraz przekładni WR-2 do śmigłowca Mi-2.

Wyłączne prawa do prac obsługowo-naprawczych wyżej wymienionych silników oraz przekładni lotniczych firma ta posiada na podstawie dokumentacji naprawy silników i przekładni będących przedmiotem umowy. Ponadto Pratt & Whitney Rzeszów S.A. dysponuje zdolnościami technicznymi zapewniającymi realizację zamówienia oraz nie istnieje zastępcze rozwiązanie umożliwiające realizację przedmiotowego zamówienia.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.