Reklama

Siły zbrojne

Wojsko kupi części do ciężarówek i sanitarek

Fot. Rafał Lesiecki/Defence24.pl
Fot. Rafał Lesiecki/Defence24.pl

3. Regionalna Baza Logistyczna poinformowała o rozpoczęciu postępowania, toczonego w trybie przetargu nieograniczonego, na dostawę technicznych środków materiałowych do wielu pojazdów ciężarowych i sanitarek używanych w Wojsku Polskim.

Jak czytamy w dokumentacji przetargowej, 3. Regionalna Baza Logistyczna poszukuje dziesiątek części zamiennych – filtrów, uszczelek czy śrub do następujących wozów: Star 266, Jelcz, Iveco 4012, 4013. Ponadto wojsko szuka również części do klimatyzacji w posiadanych sanitarkach tj. filtrów i sprężarek.

Dostawy mają zostać zrealizowane w Rejonowym Warsztacie Technicznym w Rzeszowie oraz w Sekcji Remontowej tegoż warsztatu w Lublinie. Zgodnie z Wymaganiami Eksploatacyjno-Technicznymi rzeczone środki materiałowe powinny być nowe. Dodatkowo 3. RBLog przewiduje w powyższych dostawach prawo opcji.

Termin składania ofert upływa w dniu 21 lipca br. o godzinie 9:00. Ich otwarcie z kolei nastąpi pół godziny później, tj. o 9:30. Zamawiający określił jedyne kryterium wyboru najkorzystniejszych ofert, czyli ceny.

Wszystkie powinności wobec zlecającego tj. 3. RBLog powinny rozpocząć się w dniu zawarcia umowy, a zostać zakończone w ciągu 60 dni, jednak nie później niż do 30 listopada br.

Reklama
Reklama

Komentarze