Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

PCO z kolejnym Diamentem BCC

Ryszard Kardasz odbiera nagrodę BCC fot. BCC
Ryszard Kardasz odbiera nagrodę BCC fot. BCC

W dniu 25 stycznia 2014 w Teatrze Wielkim podczas gali, Business Centre Club nagrodziło liderów polskiego biznesu. Firma PCO S.A. znalazła się w prestiżowym gronie przedsiębiorstw, które otrzymały kolejny Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Nagrodę w imieniu PCO S.A. odebrał prezes Ryszard Kardasz. „ Jest mi niezmiernie miło, iż firma PCO S.A. została ponownie nagrodzona przez BCC jako prężnie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo. Tym bardziej, iż jesteśmy w kraju nie tylko największym, ale również niemal jedynym producentem wyrobów optoelektronicznych z zastosowaniem techniki laserowej, termowizyjnej oraz noktowizyjnej” – powiedział prezes PCO S.A.

Tegoroczna nagroda to już trzeci z kolei Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przyznany przez BCC prezesowi Ryszardowi Kardaszowi i kierowanej przez niego spółce PCO S.A. Jest to szczególnie ważne wyróżnienie dla firmy z uwagi na długoletnie członkostwo w tej prestiżowej organizacji.

Diament jest nagrodą przyznawaną dynamicznie rozwijającym się polskim firmom, które prowadzą aktywne działania przedsiębiorcze i przyczyniają się do wzrostu gospodarczego naszego kraju. O nagrodę mogą ubiegać się firmy, które w ubiegłych latach zostały wyróżnione Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu i utrzymały pozycję na rynku.

W ceremonii wręczenia Diamentów do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu udział wzięli m.in. Janusz Lewandowski, komisarz europejski ds. budżetu i programowania finansowego, generał Leon Komornicki, członek Rady Organizatorów BCC, Zbigniew Żurek, wiceprezes BCC, członek Loży Założycieli BCC.

  • PCO
Reklama

Komentarze

    Reklama