Reklama

Geopolityka

Pakistańska delegacja w siedzibie PCO

Fot. PCO S.A.
Fot. PCO S.A.

Delegacja z Pakistanu wizytowała siedzibę polskiej spółki PCO w Warszawie, gdzie obejrzeli prezentację działalności PGZ w dziedzinie optoelektroniki.

W dniu 28 listopada 2017 roku siedzibę PCO S.A. odwiedziła delegacja Heavy Industries Taxila (HIT) z Pakistanu.Na czele delegacji stał Prezes HIT - generał broni Muhammad Naeem Ashraf. Goście odbyli rozmowy z przedstawicielami PCO S.A. oraz Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Obejrzeli prezentację dotyczącą działalności Grupy i PCO S.A. Zapoznali się również z najnowszymi wyrobami optoelektronicznymi.

Czytaj także: PCO rozszerza działalność na rynkach eksportowych [Defence24.pl TV]

HIT grupuje najważniejsze pakistańskie zakłady branży obronnej. Zajmuje się produkcją, modernizacją oraz rozwojem sprzętu wykorzystywanego przez armię pakistańską.

PCO S.A. jest spółką należącą do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, a także centrum badawczo-produkcyjnym, w którym wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego. Podstawową działalnością PCO S.A. jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych.

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.