MSPO 2020 w gotowości, ruszyła rejestracja online

31 lipca 2020, 16:47
Zrzut ekranu 2020-07-31 o 16.46.18
Fot. Targi Kielce

Przygotowania do tegorocznego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego wkraczają na ostatnią prostą. Targi Kielce staną się centrum światowego przemysłu obronnego od 8 do 10 września. Ruszyła rejestracja zwiedzających.

Obecnie udział w targach potwierdziło już 133 wystawców. Swoją ofertę przedstawią firmy z 16 krajów: Australii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Izraela, Korei Płd., Niemiec, Norwegii, Polski, Serbii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Tajlandii, Ukrainy oraz  Wielkiej Brytanii, która w tym roku przygotowuje Wystawę Narodową. Tradycją MSPO w Kielcach obok Wystaw Narodowych jest Wystawa Sił Zbrojnych, która w tym roku zatytułowana będzie  "Siły Zbrojne na miarę współczesnych zagrożeń" , której koordynatorem pozostaje Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych.

Na stronie www wydarzenia dostępna jest już rejestracja online dla zwiedzających.

MSPO jest trzecią co do wielkości wystawą branży obronnej w Europie, po Londynie i Paryżu. Partnerem strategicznym wydarzenia jest PGZ, które zgodnie trzyletnią umową zobowiązało się do udziału w imprezie do 2021 roku.

Defence24
Defence24
Reklama
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
Reklama
No results found.
Tweets Defence24