Reklama

Defence24 TV - zobacz więcej

Xi u Putina i stalinowskie T-54 w drodze na front? - Defence24Week #22

Autor. Defence24

Defence24Week to nowy format, w którym podsumowujemy najważniejsze informacje ubiegłego tygodnia. W dzisiejszym podsumowaniu tygodnia rozmawialiśmy o wizycie Xi Jinpinga w Moskwie, zaobserwowanych czołgach T-54 podróżujących po Rosji, a to nie wszystko.

Reklama

Wojna na Ukrainie - raport specjalny

Reklama

Prowadzący: Michał Bruszewski  Goście: Juliusz Sabak, Damian Ratka

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Reklama
Reklama

Komentarze (3)

 1. Chinol

  I kolejny sukces - Przy wspopracy Chinskiej dypalmacji dzis Arabia Saudyjska I Syria nawiazaly stsnku dyplamtczne.

  1. Rusmongol

   Szkoda ze się tak nie podniecałeś jak dzięki USA Izrael nawiązywał stosunki dyplomatyczne 🤪. Jedyne co widzisz to co zachód robi źle a Chiny i Rosja czy Iran dobrze. W drugą stronę już nie. A gdybyś spojrzał to może byś zmądrzał.

 2. oscaradrenalina

  Niestety Putin ma dużo tych czołgów

 3. Darek S.

  Byle bizesmen w Chinach zna i stosuje w praktyce zalecenia "Sztuki Wojny" Sun Tzu. Przypomnę dwie podstawowe tezy SUN Tzu. Przed swoim prawdziwym największym wrogiem, udawaj, że jesteś jego przyjacielem. Nie ujawniaj nigdy swoich intencji, że chcesz go napaść, ograbić lub podbić jego terytorium, do samego końca. Druga sentencja to: Unikaj przedłużających się wyniszczających konfliktów, nawet zwycięskich, potrafią wywołać większe niebezpieczeństwo i straty dla kraju niż krótkotrwałe przegrane konflikty. Wie o tym prawie każdy, Chińczyk, nawet Putin, dziwne, że tylko jeden z dziennikarzy zdał sobie sprawę z grozy sytuacji dla Rosji. Ukraińcy mają na stanie w 80 % drony Chińskie, a Ruscy ?

Reklama