Reklama

Siły zbrojne

Defence24.pl - oferta pracy

W związku z intensywnym rozwojem, spółka Defence24 Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Redaktor Portalu Defence24.pl.

Spółka Defence24 Sp. z o.o., wydawca wiodących polskich serwisów internetowych, www.defence24.pl www.infosecurity24.pl www.energetyka24.com www.space24.pl www.cyberdefence24.pl w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko Redaktor Portalu Defence24.pl.

Wymagania:

• znajomość tematyki militarnej oraz geopolityki;

• umiejętność tworzenia i redagowania artykułów z obszaru techniki wojskowej oraz bezpieczeństwa;

• zdolność organizacji pracy własnej, komunikatywność, terminowość;

• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;

• przyjazną atmosferę pracy w profesjonalny zespole;

• udział w seminariach, targach i konferencjach w Polsce oraz za granicą;

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Miejsce pracy: Warszawa-Śródmieście

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres mailowy: [email protected]

W tytule maila prosimy o podanie informacji: REDAKTOR PORTALU DEFENCE24.PL

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę:

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 i 1662) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Defence24 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Reklama

Komentarze (8)

 1. Taki

  Bardzo dobry termin wybrano. Za dwa tygodnie odchodzi z wojska duża grupa żołnierzy. J

 2. Mniej niż 10 sekund

  Nie rozumiem tych komentarzy poniżej. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, niech napisze do redakcji, przecież nie ugryzą. Po co te zgryźliwości i głupie pytania?

  1. amadeusz

   No jak nie rozumiesz, to proste. Komentarze są nie wyłączone a to oznacza, że wydawca Defence24 chce informacji zwrotnej od czytelników. Ale i tak część komentarzy jest usuwana przez moderatorów i nic z tego nie wychodzi.

  2. Darek

   Tylko usuwa z poślizgiem, tzn., że jak pisałem i to usunęli, maja wakat na stanowisko cenzora bo obecny wszystkiego obrobić nie może.

  3. Mniej niż 10 sekund

   Serio? I jakich informacji zwrotnych dowiedzieli się na podstawie: "jaka formuła zatrudnienia i system wynagrodzenia. Czy praca zdalna spoza Warszawy wchodzi w grę?", "Jest dodatek za stopień? (płk).", "A jakieś widełki tego wynagrodzenia? ", itd. Jest oferta na tapecie, zainteresowani mogą zgłosić się do redakcji oficjalnymi kanałami. Kiedyś nazywano coś takiego dobrymi manierami i szacunkiem. Przecież nie organizują grzybobrania, żeby się zgłaszać w komentarzach...;))))) pozdro

 3. M.

  Ja moge pisac o przekrętach :) Sporo z nimi mam do czynienia od 15 lat w branży...

 4. jan

  Davien sie nadaje on zna sie na wszystkim i wszystko wie .

  1. R

   Moj glos tez ma :) Ekspert od wszystkiego.

 5. Potencjalnie zainteresowany

  Wszystko fajnie, ale jaka formuła zatrudnienia i system wynagrodzenia. Czy praca zdalna spoza Warszawy wchodzi w grę? W końcu mamy globalizację - także i w wymiarze rozwiązań IT. Od kiedy planujecie obsadzenie stanowiska?

 6. Fencer

  Jest dodatek za stopień? (płk).

 7. chs

  A jakieś widełki tego wynagrodzenia? choćby 3000-18000, ale człowiek by wiedział przynajmniej, czego się spodziewać. Rozumiem adekwatność, ale gdzie jest wasz "sufit"? Nie ma też wspomnianego nic na temat formy współpracy - UoP, B2B, zlecenia czy jeszcze coś innego? Jaki jest wymiar zatrudnienia? Czy rozważacie np. "zatrudnienie" na B2B redaktora który napisze "n" artykułów w miesiącu? Bardzo proszę o bardziej precyzyjną ofertę w imieniu swoim i innych zainteresowanych.

 8. BUBA

  no i bardzo dobrze

Reklama