Reklama

Wojsko, przemysł, bezpieczeństwo, geopolityka, wojna na Ukrainie

Raport z wojny - 41 dzień walk, 5 kwietnia 2022 r.

Fot. Defence24.pl

Raport z Wojny - codzienny raport Defence24.pl z napaści Rosji na Ukrainę. Jak atakują Rosjanie? Jak się broni i walczy Ukraina? Codzienne omówienie kolejnych walk.

Wojna na Ukrainie - raport specjalny Defence24.pl

Czytaj też

Czytaj też

Komentarze (2)

  1. klapaucyusz

    Ukłony dla autora dzisiejszego raportu (zresztą jak i dla całej redakcji) - dziękuję za Pańskie zaangażowanie w sprawach humanitarnych i dzielenie się zdobytą wiedzą. Mam nadzieję, że już wkrótce nie będziemy musieli co wieczór śledzić relacji z wojny, a skupimy się na relacjach z odbudowy (tylko wygrać ten wyścig na południe, obronić Słowiańsk...). A na defence24 - z kolejnych zakupów polskiej zbrojeniówki, bo to smutna konieczność w realiach od roku 2022.

  2. Chyżwar

    Co ruscy wyrabiają z cywilami wiadomo. Wiemy co robili w 1920. Wiemy, co robili po 17 września 39r. Wiemy, co robili w Katyniu. Wiemy co robili po tak zwanym "wyzwoleniu". Wiemy także, gdzie mają konwencje międzynarodowe. To zagadnienie dość dokładnie opisał Suworow. Wiemy, że mordowali, mordują i mordować będą. Drogi autorze, skieruj ten odcinek na zachód od polskiej granicy. Mnie interesuje to, co dzieje się na froncie.