Reklama

Geopolityka

„Ludzie – Technologie – Zarządzanie” na forum w Tarnowie

Fot. Forum Inwestycyjne w Tarnowie
Fot. Forum Inwestycyjne w Tarnowie

Forum Inwestycyjne w Tarnowie to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań inwestorów z Polski i z Europy Środkowo-Wschodniej, przedstawicieli rządów i parlamentów, reprezentantów biznesu, założycieli startupów, ekspertów, naukowców i innowatorów. Technologie finansowe (FinTech), nowe technologie w energetyce i w służbie zdrowia, nowoczesne systemy zarządzania w przedsiębiorstwach – to wiodące tematy podczas 10. Forum Inwestycyjnego, które odbędzie się w Tarnowie w dniach 24-25 kwietnia pod hasłem „Ludzie – Technologie – Zarządzanie”.

Formuła konferencji przewiduje dyskusje panelowe z udziałem przedstawicieli świata nauki, biznesu, polityki oraz prezentacje praktycznego zastosowania rozwiązań innowacyjnych w biznesie. Rozwiązania te zaprezentują zarówno startupowcy, jak i przedstawiciele największych firm doradczych, sektora IT i koncernów przemysłowych.

Forum to także Startup Stage – miejsce, gdzie osoby, które tworzą lub chcą stworzyć swój biznes w oparciu o innowacyjne podejście, pogłębią swoją wiedzę, poznają praktyczne narzędzia oraz znajdą inspiracje do działania.

Pierwszy dzień konferencji uwieńczy uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone nagrody dla Inwestora Roku i Inwestycji Roku. Z kolei drugiego dnia obrad poznamy laureatów Startup Award – konkursu, który już na stałe wpisał się w agendę Forum. W tym roku również zapraszamy do udziału w nim przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii.

Konkurs Robot Show – Zbuduj swojego robota! – to kolejna propozycja dla młodych talentów. Celem konkursu jest chęć promowania zamiłowania do nowych technologii i robotyki. W tym konkursie liczy się kreatywność, oryginalność i fantazja twórców.

Planowany przebieg:

Dzień 1:   

  • Sesja plenarna
  • Bloki programowe, dyskusje panelowe, warsztaty, wykłady, prezentacje
  • Gala wręczenia nagród Inwestor i Inwestycja Roku 
  • Bankiet

Dzień 2:   

  • Bloki programowe, dyskusje panelowe, warsztaty, wykłady, prezentacje
  • Gala wręczenia nagród w konkursach Startup Award oraz Robot Show

Miejsce: 

Teatr im. Ludwika Solskiego, ul. Mickiewicza 4, 33-100 Tarnów

Głównym Partnerem Forum Inwestycyjnego jest Małopolska, a Miastem Gospodarzem – Tarnów. Więcej informacji na stronie www.inwestforum.pl

Reklama

Komentarze

    Reklama