Reklama

Geopolityka

Alarm przeciwlotniczy w Ukrainie

Autor. Nexta/Twitter Zdjęcie ilustracyjne

Media informują o odgłosach dwóch wybuchów we Lwowie na zachodzie Ukrainy, a także o atakach na Kijów, Charków, Zaporoże, obwody winnicki, czerkaski, połtawski, a także inne regiony.Władze ogłosiły alarm przeciwlotniczy na terytorium całego kraju

Reklama

Wojna na Ukrainie - raport specjalny Defence24.pl

Reklama

W poniedziałek rano władze ogłosiły alarm przeciwlotniczy na terenie całego kraju, a w przestrzeń powietrzną Ukrainy wleciały rosyjskie pociski rakietowe, wystrzelone z rożnych kierunków.

W Kijowie wybuchy słychać było wielokrotnie. Według niepotwierdzonych informacji niektóre pociski zestrzelono, jednak są także trafienia.

Reklama

Władze Charkowa potwierdziły dwukrotne trafienie pocisków w obiekty infrastruktury krytycznej.

Źródło:PAP
Reklama

Komentarze (2)

  1. Marek

    Alarm przeciwlotniczy NA Ukrainie !!

  2. Jaszczur

    To że ruskie atakuja w energetykę zmasowanymi uderzeniami w poniedziałki nie jest przypadkiem. Zagrywka czysto psychologiczna na szybsze złamanie wroga . Duża część społeczeństwa nie lubi mniej lub bardziej swojej pracy ,3/4 społeczeństwa uważa że poniedziałek to najgorszy dzień tygodnia i ma obniżony mniej lub bardziej nastrój - Putin uderzając w poniedziałek chce to spotęgować by szybciej Ukraińcy wykończyli się psychicznie . Poniedziałek to najlepszy dzień tygodnia do takich ataków . Zaczynają pracę nie ma prądu , kłębią się myśli o tym co dalej z nami itp . Ruscy też mają psychologów i psychoanalityków w armi .

Reklama