Reklama

Defence24 TV - zobacz więcej

Abramsy w Polsce, Grupa Wagnera na Białorusi, a Polak w Eurokorpusie

Autor. Defence24

Co dalej z Grupą Wagnera? Jakie zagrożenie wagnerowcy mogą stanowić z terytorium Białorusi? Jak w Eurokorpusie poradzi sobie gen. Jarosław Gromadziński? Jak Wojsko Polskie wzmocnią Abramsy? Czy polskie NDR-y zatopią rosyjskie okręty ostrzeliwujące Ukrainę?  O tym porozmawiamy w dzisiejszym przeglądzie tygodnia - Defence24Week. 

Reklama

Wojna na Ukrainie

Reklama

Prowadzący: Michał Bruszewski Gość: Damian Ratka

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Reklama
Reklama

Komentarze (2)

  1. Mieczysław

    Cyber Will zgadzam się z Twoim stwierdzeniem. Kolejne etaty dla wyższych oficerów. Rezultat proces decyzyjności rozbijany na kolejne osoby.... Tworzą nowe "sztaby i organy dowódcze" ... Ale czy jest kim dowodzić? Wojna trwa na Ukrainie i nadal nikt w Dowództwie NATO i naszym Generalnym nie wpadł na pomysł aby zrobić jakiś konkretny ośrodek szkolenia do walki w terenie zurbanizowanym w Polsce. Wiem mamy już ale powinno być więcej. Budując sztaby robimy "papierowe wojsko". Nam trzeba teraz szkolić Wojowników do obrony granic.

  2. Cyber Will

    A po co komu taki wynalazek jak EUROKORPUS ?? Chyba tylko to obsady stanowisk czyli przedłużenie EUROBIUROKRACJI Przecież jest NATO . A i tak proces decyzyjny jest powolny. Realne wojska natowskie i wojska ma USA. Jesli juz to NATO North East ma sens czyli USA UK Skandynawia Polska Bałtowie i Rumunia bo te państwa realnie zaangażowane w regionie i w miarę spójne - a nie jak sojusznicy Moskwy czyli Berlin i Paryż

Reklama