Reklama

Wojna na Ukrainie

Su-57 na Ukrainie, Merkawy w Gazie, a gen. Kukuła z awansem - Defence24Week 53

Autor. Defence24

Su-57 bez stealth na Ukrainie? Co z przyczółkami na Dnieprze? Jak wyglądają obecnie walki na Ukrainie? Jaka jest sytuacja w Strefie Gazy? Kto będzie rządził Gazą po walkach? Jak radzą sobie Merkawy w starciu z Hamasem? Co z awansami w Wojsku Polskim? - na te, oraz inne pytania odpowiadamy w najnowszym odcinku Defence24Week, czyli podsumowaniu tygodnia.

Reklama

Prowadzący: Michał Bruszewski, Goście: Maciej Szopa, Damian Ratka

Reklama

Czytaj też

Reklama

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Reklama

Komentarze (2)

  1. Rusmongol

    „Putin zawarł wielki sojusz między rosyjskim imperializmem a radykalnym islamem. Według filozofa „Hamas jest organizacją nazistowską, która nie istniałaby bez strategicznego i finansowego wsparcia Iranu. A za Iranem stoi Rosja.” Ukraińcy walczą z Rosją, która jest w trakcie rozpoczynania wojny światowej" Jeśli Putin wygra, naprawdę wierzę, że byłby to koniec Europy, władzy Zachodu, wpływu jego wartości — podkreśla filozof. Putin od 20 lat próbuje zniszczyć Zachód, ale my tego nie widzieliśmy, wyciągając do niego rękę i oferując różnego rodzaju porozumienia — zauważa Levy.

  2. saszuś

    Dzięki za tak fajny komentarz, super się słucha ludzi będących w pewnych branżach od lat. Co do Gen. Kukuły, z całym szacunkiem oczywiście, zdobyć kilka generalskich gwiazdek, w tak krótkim czasie,... trzeba być wybitnym.

Reklama