Reklama

Wojna na Ukrainie

Pakiet dla Ukrainy zablokowany, Kraby dla WP i pseudomapa Wenezueli - Defence24Week 57

Autor. defence24.pl

Co z umową na 152 Kraby dla WP? Dlaczego Senat USA zablokował pakiet pomocy dla Ukrainy? Co dalej z walkami nad Dnieprem? Jak artylerią rakietową niszczyć rosyjski śmigłowiec? Co po zawieszeniu ognia w Strefie Gazy? Jak mogą potoczyć się wypadki na granicy gujańsko-wenezuelskiej? - na te, oraz inne pytania odpowiadamy w nowym Przeglądzie Tygodnia, Defence24Week.

Reklama

Prowadzący: Michał Bruszewski, goście: Damian Ratka, Maciej Szopa.

Reklama
Reklama

Komentarze (6)

 1. user_1055043

  Zełenski powinien ściągnąć wszystkich Ukraińców z Europy na Ukrainę. Niech oni sami wspierają swoją gospodarkę i swoją wojnę. Dlaczego cały świat ma ich wspierać, gdy oni sami mają w nosie swój kraj i siedzą sobie wygodnie w innych krajach i bez ceregieli robią na tej wojnie interesy? Każdy wie o sznurach samochodów na granicy, ich protestach przeciw Polakom, drenowaniu zasiłków, itd. Niech oni sami najpierw zawalczą o swój kraj i pokażą że im zależy, bo na razie to skorzystali z otwarcia granic i socjalu. Jak widać ich roszczeniowa postawa sięga od samej góry.

 2. Zygazyg

  Panowie, opowiadacie ciekawe rzeczy i chętnie i regularnie słucham, ale proszę trochę profesjonalizmu: te ciągłe eeeee, yyyyy między słowami w wypowiedziach sprawia wrażenie że nie jesteście przygotowani, Do tego łokcie na blacie, ciągle patrzenie się w te laptopy , pochylone głowy, a chwilami wygląda jakbyście pisali e-maile w czasie programu. Dacie radę!

  1. Juzz

   I nareszcie zaczęli się trochę ubierać nie jak z sekend-chendu (lumpexu). Też ich systematycznie pozdrawiam i aż dziw że drukują.

 3. kopacz033

  To jest celowe dzialanie Rosji by wywrzec presje rozszezenia falszywego krotkiego konfliktu by USA nie zatwiedzaly pakietu pomocy oficjalnej dla Ukrainy , Izraela i tajwanu w obawie o kolejny niby konfilkt zbrojnny. To samo bylo przeciez z serbia ale to za daleko od usa wiec kombinuja w ameryce lacinskiej

 4. GB

  Widać trochę ognia na skrzydle i dużo dymu.

  1. GB

   Ruscy komentują że to przygotowanie do startu, a ten dym (para wodna bo wszędzie pelno śniegu) to podgrzewanie samolotu, tylko dziwne ze silniki nie pracują???

 5. GB

  Panowie redaktorzy..... ponoć Su-57 zapalił się na lotnisku w Nowosybirsku. Ktoś coś?

 6. Marian L

  Wenezuela to raczej gra pod dyktando Rosji, zaostrza sytuacje, odwraca uwagę od Ukrainy, to jednak na starcie z USA i Brazylią to raczej nie pójdą. Swoją drogą co Putin może im obiecać? Bo ja nie rozumiem tego zachowania władz Wenezueli, no chyba że już jest tak źle,że tylko ucieczka do przodu i zwycięska wojenka może uratować reżim.

Reklama