Survitec z rozwiązaniami dla przetrwania [Defence24 TV]

5 października 2021, 08:09

Naszym celem jest ratowanie życia. Działamy w domenach lądowej, morskiej i powietrznej. Dostarczamy rozwiązania pozwalające na przetrwanie w najgorszych możliwych scenariuszach, do ochrony całego organizmu - mówi Markus Bolay, Head of Defense Sales EMEA & Managing Director Survitec Group Ltd.

Survitec dostarcza różnego rodzaje kombinezony: suche, przeciwprzeciążeniowe, ucieczkowe, a także kamizelki, tratwy ratunkowe. Warto dodać, że te ostatnie elementy ratunkowe mogą się przydać podczas ewakuacji z tonącego okrętu podwodnego. Kolejnym odbiorcą sprzętu od Survitec są m.in. siły specjalne. Firma dostarcza im nadmuchiwane systemy ścian treningowych, które mogą być dostosowywane do dowolnych scenariuszów.

Podsumowując, Bolay powiedział, że Polska jest jednym z kluczowych partnerów w Europie Wschodniej, z którym można kontynuować działania.

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 4
gud lak
środa, 6 października 2021, 21:38

Boley nadal nie zauważył że Polska jest w Europie Środkowej

Makoban
wtorek, 5 października 2021, 21:42

Pracowałem u nich pakowałem te tratwy do kontenerów czasem się zdarzało jak robiliśmy próbne odpalenia że nadmuchwaly się do góry nogami a gość z quality Control pisal że wszystko ok... Jakość marna tylko gogogo bo trzeba się w normie zmieścić...

realista
czwartek, 7 października 2021, 05:10

Jak obrócić odwróconą tratwę to przecież uczą. Na wzburzonym morzu, nawet ta w prawidłowej pozycji może się wywrócić i trzeba sobie poradzić

bart
środa, 6 października 2021, 00:24

w Stobnie?

Tweets Defence24