Siły zbrojne

Odzież i obuwie dla motocyklistów WOT

Fot. 9 pułk rozpoznawczy
Fot. 9 pułk rozpoznawczy

42. Baza Lotnictwa Szkolnego poinformowała o zamiarze zawarcia umowy na dostawę odzieży i obuwia dla żołnierzy motocyklistów 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Informacje o wyposażaniu żołnierzy motocyklistów stosunkowo rzadko docierają do opinii publicznej, a pozyskanie odpowiedniej odzieży i obuwia jest niezbędne. W jakim trybie zostaną wyekwipowani terytorialsi z 6. MBOT? Kto ma szansę na realizację dostawy?

Tryb i wykonawca

9 listopada w biuletynie informacji publicznej 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego opublikowano informację o zamiarze zawarcia umowy na dostawę odzieży i obuwia. Usługa będzie realizowana przez logistyków tej jednostki, ponieważ to właśnie na jej zaopatrzeniu jest 6. MBOT.

Przedmiotem dostawy będą kurtki, spodnie, buty oraz rękawice motocyklisty. W zamieszczonej informacji nie określono wartości zamówienie oraz szczegółowego zakresu tj. ilości zamawianej odzieży i obuwia. Logistycy zdecydowali się w tym przypadku na zakup z wolnej ręki. Odzież i obuwie zamierzają nabyć w jednym z lubelskich sklepów motoryzacyjnych.

image
Reklama

Komentarze