Reklama

Geopolityka

"Oczekiwania przed szczytem NATO w Warszawie". Konferencja ISS

Fot. ISS
Fot. ISS

Instytut Studiów Strategicznych we współpracy z Kwaterą Główną NATO i Fundacją Konrada Adenauera organizuje XXIV Międzynarodową Krakowską Konferencję Bezpieczeństwa pt. „NATO jako Aktywny Opiekun - oczekiwania przed szczytem NATO w Warszawie”. Wydarzenie odbędzie się 4 marca 2016 roku w Krakowie, patronem medialnym jest Defence24.pl.

Konferencja będzie się skupiać na omówieniu zagadnień związanych z ostatnimi wydarzeniami, które spowodowały istotne i szybkie pogorszenie stanu bezpieczeństwa Sojuszu Północnoatlantyckiego. Jak podkreślają organizatorzy, NATO musi stać się "aktywnym strażnikiem" obszaru północnoatlantyckiego, łączącym zdolności obrony i odstraszania z umiejętnościami dotyczącymi przewidywania i zapobiegania zagrożeniom.

Spotkanie zostało podzielone na trzy panele:

I. Zbiorowa obrona i siły odstraszania

II. Cele strategiczne NATO po szczycie w Warszawie

III. ‘‘Brainstorming” – Zdolności obronne NATO

Konferencja odbędzie się 4 marca 2016 roku w Krakowie, w Pałacu Krzysztofory (Rynek Główny 35). Defence24.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Osoby chętne proszone są o potwierdzenie przybycia, pod numerem telefonu (012) 421 62 50 bądź kontakt mailowy na adres: [email protected].

Reklama

Komentarze (1)

  1. Grzegorz

    Czy będzie transmisja w internecie? Niestety przebywam za granicą i nie uda mi się dotrzeć.

Reklama