Reklama

Defence24 TV - zobacz więcej

Defence24Week #9 - Zełeński w USA, Białoruś dołączy do wojny?

Autor. Defence24

Defence24Week to nowy format, w którym podsumowujemy najważniejsze informacje ubiegłego tygodnia związane z szeroko pojętym sektorem obronnym oraz sektorem bezpieczeństwa.

Reklama

W dzisiejszym materiale rozmawiamy o spotkaniach Zełeńskiego i Putina. Pierwszy odbył podróż do Stanów Zjednoczonych, a drugi na Białoruś. Czy Putinowi uda się wywrzeć wpływ na Łukaszenkę i Białoruś włączy się do wojny?

Reklama

Prowadzący: Michał Bruszewski Współprowadzący: Damian Ratka

Reklama
Reklama

Komentarze (3)

 1. Pucin:)

  @witeczek-piszesz o Rosjanach czy Białorusinach?

 2. Pucin:)

  Białorusią rządzi kompleks administracyjno-militarny (ok. 3-5 tys ludzi plus ze dwie jednostki wojskowe speznazu) nie Baćka. Już dwukrotnie pokazali, że nie są samobójcami!!!! Szybciej dostaną gwarancje od USA i NATO ---- jak pójdą zbrojnie (czytaj osobowo) na Ukrainę na pewną śmierć!!!!!!! :)

 3. Pucin:)

  Nigdy w życiu Białoruś nie włączy się do wojny - Baćka boi się się buntu w armii!!!!! Wojna Białorusi z Ukrainą to koniec Baćki - Baćka to powiedział na ostatnim piciu samogonu w Mińsku Putinowi!!!!!! :)

  1. piter4440

   I tak i nie. Pytanie co zrobi Baćka jeśli Putin zapropunje mu wybór między autorską herbatką lub wypadkiem na śliskich schodach a wojną. W pierwszych Baćka traci władzę i żyćko automatycznie w drugim jest "tylko" duża szansa na utratę kontroli. Co więcej przy następnych wyborach może pojawić się nowy wyborny kandydat a przecież FSB w ostatnich wyborach majstrowało na korzyść baćki co jeśli tym razem było by po przeciwnej stronie. Takie to oto są jego dylematy.

  2. witeczek

   Nigdy nie mów Nigdy.. Rosjanie uderza tym razem ze wszystkich kierunków..wliczając w to Białoruś wprowadzając 4 krotnie więcej wojsk i to za nim Ukraina zdąży te 45 miliardów dolarów zużyć. Tym razem pójdą na całość bez jakichkolwiek skrupułów..

  3. Pucin:)

   @piter4440 i @witeczek - bardzo niezdrowo uprzedmiotowiacie Naród Białoruski. :) Bćka i jego zausznicy (sam nie jest pewien tych gorylico go pilnują) to nie Naród Białoruski. Wojsko to morale!!!!! :0

Reklama