Reklama

Geopolityka

X rocznica śmierci płk Leszka Drewniaka. Seminarium szkoleniowe

Fot. D. Sadza/Defence24.pl.
Fot. D. Sadza/Defence24.pl.

W dniu 10 lutego 2017 r. mija dziesiąta rocznica śmierci płk Leszka Drewniaka, jednego z współtwórców Jednostki Specjalnej „GROM”. Z tej okazji w dniach od 4 do 5 lutego w Warszawie odbędzie się X edycja „Seminarium Drewniak”, w trakcie której będzie można zapoznać się z systemem szkolenia GROM COMBAT SYSTEM.

10 lutego 2017 r. mija dziesiąta rocznica śmierci płk Leszka Drewniaka, jednego z współtwórców Jednostki Specjalnej „GROM” i zastępcy dowódcy do spraw szkolenia. Po odejściu ze służby pełnił funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych GROM. Oprócz służby i działalności w fundacji przez całe życie trenował i propagował Karate, był wychowawcą tysięcy polskich karateków.

Pamięci pułkownika Leszka Drewniaka będzie poświęcona odbywająca się w dniach od 4 do 5 lutego w Warszawie X edycja „Seminarium Drewniak”, w trakcie której będzie można zapoznać się z systemem szkolenia GROM COMBAT SYSTEM.

Uczestnicy Seminarium uczczą pamięć pułkownika Drewniaka na Cmentarzu Powązkowskim w sobotę o godz. 16.00. Pierwsze zajęcia odbędą się o godzinie 17.00 w Muzeum Powstania Warszawskiego, jednego z partnerów projektu.

Reklama

Komentarze

    Reklama