SOFEAST - międzynarodowa konferencja i wystawa Sił Operacji Specjalnych oraz ratownictwa pola walki

25 września 2021, 11:09

Defence24 DAY to największa w Polsce konferencja poświęcona bezpieczeństwu militarnemu. Wydarzenie corocznie odbywa się pod Patronatem Ministra Obrony Narodowej oraz Biura Bezpieczeństwa Narodowego. W wydarzeniu biorą udział najważniejsze osoby w kraju, odpowiedzialne i związane z bezpieczeństwem i obronnością̨. Tegorocznej, trzeciej edycji Defence24 DAY, towarzyszyć będzie międzynarodowa konferencja naukowa i wystawa SOFEAST (Special Operations Forces East).

SOFEAST jest wydarzeniem składającym się z trzech części. Pierwsza główna cześć to Międzynarodowa Konferencja naukowa, do której organizacji zaprosiliśmy uczelnie z kraju i zagranicy. Druga to część praktyczna, podczas której specjaliści z Polski i zagranicy będą dzielić się swoim doświadczeniem z zakresu operacji sił specjalnych, czy ratownictwa pola walki. Trzecia część to wystawa i demonstracje sprzętu oraz wyposażenia dedykowanego operatorom jednostek specjalnych. Chciałbym też zaznaczyć, że pierwsza edycja konferencji SOFEAST dedykowana jest Panu mjr Aleksandrowi Tarnawskiemu ostatniemu żyjącemu Cichociemnemu Spadochroniarzowi Armii Krajowej w 100-lecie jego urodzin oraz wszystkim Cichociemnym. Pan mjr Aleksander Tarnawski również objął honorowym patronatem konferencję naukową SOFEAST.

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 2
poniedziałek, 27 września 2021, 13:02

Super,ze komandosi na których utrzymanie płacę kupę złotówek latają jakimś cywilnym helikopterem...co to?undercover operation? To niech śmieciarkami i szambiarami jeżdżą. Nie rozumiem...jak można nie kupić im 4 dedykowanych dla wojsk specjalnych black hawkow i z 8 mniejszych helikopterów. To jest żenada. Jako wspolwlasciciel gromu zakazuje latania im tym czymś

Herr Wolf
wtorek, 28 września 2021, 06:24

Czego tu nie rozumiesz?! Tak działa się w kraju okupowanym

Tweets Defence24