Reklama

Polityka obronna

II tura wyborów prezydenckich: kandydaci o obronności i bezpieczeństwie [Ankieta Defence24.pl]

Grafika: Katarzyna Głowacka/Defence24.pl.
Grafika: Katarzyna Głowacka/Defence24.pl.

W niedzielę 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Będą w niej uczestniczyć obecny prezydent Andrzej Duda oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. Niżej przedstawiamy odpowiedzi na pytania z zakresu polityki obrony i bezpieczeństwa, jakie obaj kandydaci udzielili w ankiecie wyborczej Defence24.pl.

Reklama

Komentarze (8)

 1. Pankracy

  Prezydent obiecuje na,Śląsku nowe statki aka Ślązak Głupota czy co?

 2. Dromader z Syberii

  KOLEDZY. duda juz zapowiedział ze tylko F35 uratuje Polskę

 3. Schabowy

  BUDŻET OBRONNY 2020 to wiecej ŚRODKÓW NA place i zus Inspektorat WSPARCIA i kuchnie polowe i kancelarie polowe i kible obronne

 4. Kopara

  Nue CHCE glupca który przeznacza 3.4mld pln na transfery do innych ministerstw ktore noe MAJĄ pueniefzy

 5. Bolko z Gliwic

  Tylko baranek tworzy żelazną dywizje ze szrotu A PRZECIW bbn przedłoży raport min OBRONY TEN GO ZIGNOROWAŁ TAKA TO WSPÓŁPRACA

 6. Medicos

  Jest tylko hrden kandydat co zamykał 14 ,szpitali wojskowych W Bydgoszczy KATASTROFA

 7. reht

  Pytanie: kto więcej nakłamał?

  1. Roman

   Nakłamał? To znaczy że w ogóle nie rozumiesz o co idzie gra! Dzisiaj Duda mocno podniósł w Wieliczce sprawę żydowskich żądań w ramach 447. Jeśli do tego dołączymy reprymendę ambasador Mosbacher wobec naszej europoseł Mazurek w sprawie Sorosowego TVN, to możemy się domyślać, co było temat rozmów Duda-Trump w Waszyngtonie..Wypowiedź Dudy w Wieliczce jednoznacznie mów,i że Duda odmówił Trumpowi jakichkolwiek wypłat przez Polskę, Żydom. A teraz to wszystko powiąż z natychmiastowym, bezczelnym zaangażowanie się Niemiec w kampanie prezydencką w Polsce...Moim zdaniem Niemcy nigdy by sobie na to nie pozwolili bez zgody Waszyngtonu! A zatem, tu chodzi o te 300 miliardów usd jakie żydzi żądają od nas! Trzaskowski też został o ta sprawę zagadnięty, i wykręcił się od jednoznacznej odpowiedzi! Jestem pewny, że jak Trzaskowski zostanie prezydentem i uda się im odsunąć PiS od władzy poprzez wcześniejsze wybory parlamentarne, to PO i Trzaskowski wypłaci żydom te "głupie" 300 mld usd! Tylko POmyśl, jeśli POtrafisz, czyim kosztem?!

  2. Roman

   Odpowiedziałem ci, ale cenzor Defence chyba tego nie przepuści..

  3. Kot w butach

   Hahahaha Kot PREZESA

 8. Xorer

  A jakie to ma znaczenie co proponuje Pan Trzaskowski, skoro i tak 95% swoich zobowiązań nie dotrzymuje? W ten sposób to można obiecywać wszystko i wszystkim.

  1. Albo wygra Duda i Polska będzie Polską albo Trzaskoski a Polska będzie jedną z republik ZSRRbis

  2. bob budowniczy

   Święta racja , człowiek ciepłej wody z Veoli ? Jeżdrzący ARRIWĄ ? Zatruwający Wisłę z Czajki ? Sprzedający (oddane 100 latkom) kamienice Warszawy odbudowane przez społeczność całej Polski PO 1945r.? Donosiciel na obywateli Polski do Berlina poprzez Brukselę i gazety czy media - niemieckiego konsorcjum Axell springel ?

  3. KserokopiaPliku

   Pan Duda dotzymuje ;) Żaden polityk nie dotrzymuje obietnic. Polityk to zawód. Nie chodzi o dotzymywanie obietnic tylko o realizowanie swoich prywatnych celów a następnie celów parti. Partia to firma ty jestes jej pracownikiem, zależysz od niej. Partia realizuje cele swoich właścicieli. Demokracja i wyborcy sa tylko po to by dac mandat, legitymizowac. Wyborcy sa tylko kapitalem politycznym ktory najlatwiej zdobywa sie straszeniem, przekupstwem lub nienawiscia. Ja tu wogole w calej histori Polskiej "demokracji" nie widze miejsca na realizowanie wyborczych obietnic. Kiedy to niby wystepowało w Polskiej polityce. NIe politycy sa problemem tylko system ktory stworzył taką uprzywilejowana kaste poltyczna. Z ty że to jest problem zmieniajacych sie realiow. Wszystko sie zmienia, a system pozostal ten sam przez co staje sie coraz bardziej patologiczny.

Reklama