Reklama

Siły zbrojne

Rosja zdeklasowana, czyli siły powietrzne NATO cz. 2

Potencjał lotniczy NATO cz. 2
Potencjał lotniczy NATO cz. 2
Autor. Defence24

Zapraszamy na drugą część audycji o potencjale lotniczym europejskiego NATO. Eskadry Sojuszu Północnoatlantyckiego kontra eskadry Rosji, czyli omawiamy potencjał bojowy sił powietrznych wszystkich państw europejskiego Sojuszu Północnoatlantyckiego. Jak na jego tle wypada Rosja? W drugiej części omawiamy Grecję, Turcję, państwa skandynawskie a także szeroko pojętej Europy Środkowo-Wschodniej. Zapraszają Mateusz Multarzyński, Maciej Szopa i Antoni Walkowski.

Reklama
Reklama

Komentarze (5)

 1. user_1067528

  mozna prosic o link do czesci 1 tej audycji

 2. sprawiedliwy

  Dlatego powtrzam ze teza ze Rosja zaatakuje NATO - jest delikatnie mowiac "bajka dla naiwnych" - bym powiedzial inaczej ale moderacja nie pusic. Obidzic sie czas

  1. Buczacza

   A powtrzam, że to wszystko to proaganda... To ciekawe bo jak ostatnio mosskowia groziła Polsce. Raptem 3 tyg temu.... To była proaganda histria czy propaganda

  2. sprawiedliwy

   No grozi sie jak ktos robi cos wrogiego. Wyslalismy 500 czolgow na Ukraine to maja nam kwiatki wyslac? - Niemiej to grozby formalne. Rosja nie ma roszczen tertinych wzgdem Polski . Ale inny sasiad ma. W Ukrainie sa parie domagajace sie rewizji granic. Polska jest nie miedzy Nimecami i Rosja (jak bymo kiedys) A mmiedy Ukraina a Niemcami (Jak wiedza juz rolnicy) I to nie formlan grozba tylko realna. Czas sie przebuidzic. A ataku Rosji na NATO nie bedzie!!!

 3. Olo9524

  I następny babol.48 TFW nie jest przezbrajane z F15E na F35 tylko te drugie zastępują F15C a E zostają w 492 i494 dywizjonie.

 4. Olo9524

  Nie wiem kiedy materiał był nagrywany ale Szwecja jest członkiem NATO zdaje się od 11 marca.

 5. GB

  Panowie redaktorzy, odnośnie Chorwacji i Rafale. To Chorwaci maja przynajmniej 1 operacyjny Rafale, choć może się szkoła na nim. Jakieś 2-3 tygodnie temu byłem na morzu w okolicach Zadaru i jeden Rafale latał tam. Mam zdjęcia i filmiki. Na oko na 400 metrach wysokości. Nic nie widziałem na węzłach.

  1. Gnot

   Do Chorwacji przyleciały już dwa dwumiejscowe i cztery jednomiejscowe Rafale.

Reklama