Reklama

Siły zbrojne

Groty na amunicję treningową. Jest przetarg

Fot. Juliusz Sabak
Fot. Juliusz Sabak

1. Regionalna Baza Logistyczna w Wałczu poinformowała o zamówieniu na dostawy zestawów konwersyjnych do nabojów treningowych UTM dla karabinków automatycznych MSBS Grot kal. 5,56 mm.

Cały przetarg, jest realizowany w ramach procedury ograniczonej przyśpieszonej. Przedmiotem zamówienia jest dostawa łącznie 1900 kompletów zestawów konwersyjnych do nabojów treningowych UTM do 5,56 mm karabinka MSBS GROT z zamkiem prawym (w liczbie 1 800 kpl.) oraz z zamkiem lewym (w liczbie 100 kpl). Zamówienie jest podzielone na część gwarantowaną i opcje po odpowiednio 900 kompletów z zamkiem prawym i 50 z zamkiem lewym.

W skład jednego zestawu konwersyjnego wchodzą: jeden zespół zamka UTM (prawy lub lewy), dwa magazynki UTM M16/M4, opakowanie z tworzywa sztucznego z wypełnieniem piankowym na poszczególne elementy zestawu konwersyjnego oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Jedynym właścicielem praw i producentem tych zestawów jest Fabryka Broni „Łucznik”- Radom Sp. z o.o.

Termin składania ofert upływa 22 września br., po czym nastąpi ich otwarcie i ocena, a następnie wybór dostawcy. Do oceny ofert złożonych we wszystkich czterech zadaniach posłużyły następujące kryteria: cena (waga 90), i okres gwarancji (waga 10). Dostarczenie zestawów konwersyjnych w br. jest niezbędne według zamawiającego do zabezpieczenia procesu szkolenia realizowanego przez pododdziały Wojsk Obrony Terytorialnej. Dodatkowo ma umożliwić przeszkolenie bezpośrednich użytkowników w zakresie zasad użytkowania, obsługiwania i przestrzegania bhp w czasie użytkowania sprzętu.

Reklama

Komentarze

    Reklama