Reklama

Siły zbrojne

Awantura o Groty i niemiecka pomoc dla Ukrainy - Defence24Week #20

Autor. Defence24

Defence24Week to nowy format, w którym podsumowujemy najważniejsze informacje ubiegłego tygodnia. W najnowszym odcinku rozmawiamy o kolejnych nie weryfikowalnych zarzutach pod adresem karabinka MSBS GROT, pierwszych FA-50 w polskich barwach, pierwszych zestrzeleniach w wykonaniu Su-57 oraz niemieckiej pomocy dla Ukrainy.

Reklama
Reklama

Komentarze (4)

 1. Chyżwar

  Niemiecki onet nakręcił hucpę, która ma za zadanie upiec więcej niż dwie pieczenie przy jednym ogniu.

  1. Taki jeden

   Gdyby nie Onet to nikt by się nie dowiedział. O to ci chodzi aby pudrować problemy ? Chciałbyś dostać taki bubel do rąk w przypadku agresji Rosji na Polskę ?

  2. Krzysztof33

   Onet jest raczej szwajcarsko-amerykański ;)

  3. piotr34

   Bzdury-Grota juz dawno poprawiono i nikt nie potrzebowal do tego artykulow Onetu.

 2. Darek S.

  Nawet czytać tych rzeczy już nawet nie mogę. Jak można było na konflikt w Ukrainie wysłać Groty z pierwszej partii produkcyjne ? Trzeba naprawdę bardzo nienawidzić Łucznika, żeby mu zrobić coś takiego. ( Można by powiedzieć ta wojna to spektakularne zawody w stylu Olimpiady, oczy speców z całego świata są tam zwrócone, a my wysyłamy bubel. ( nie bójmy się użyć tego słowa, bubel) i jeszcze się dziwimy, że ktoś to zauważył.) Na najbliższe 5 lat Łucznik ma już z głowy eksport broni, dzięki naszym geniuszom. Umiemy robić marketing, nie ma co.

  1. oscaradrenalina

   Na Ukrainę pojechały groty po modernizacji.

  2. Pucin:)

   @Darek S. - jest takie przyłowie "Jaki Pan taki kram". :0

 3. MW78

  kto wpadł na pomysł zaopatrzenia sił specjalnych w karabiny w wersji A0-A1?))) Problem nie w tym, że jakieś gazety coś napisały, tylko w tym, że niedopracowany sprzęt był wciskany tam, gdzie potrzebna była precyzja i niezawodność. Zastanawiam się, czy Grom poszedłby na akcję z wersjami A0 i A1, jeśli w ogóle?

 4. jan bobek

  A PAN MACIEJ SWOJE NIEMCY WIĘCEJ DOSTARCZAJĄ OD W.B. TAK TAK I OD POLSKI ALE ZA OBRONĘ GROTA PLUS

Reklama