Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Wybrano nowego członka zarządu WZŁ Nr 1

Autor. WZŁ Nr 1 S.A.

Wraz z początkiem października br. Rada Nadzorcza Wojskowych Zakładów Łączności Nr 1 S.A. podjęła decyzję o powołaniu Pana Macieja Mieczysława Więckowskiego na członka zarządu spółki.

Reklama

Z najnowszych informacji wynika, że z dniem 1 października 2022 r. stanowisko Członka Zarządu VI Kadencji WZŁ Nr 1 S.A. objął Pan Maciej Mieczysław Więckowski. Rada Nadzorcza WZŁ Nr 1 S.A. wybrała ogłoszonego kandydata w dniu 03.08.2022 r. na podstawie wewnętrznego postępowania kwalifikacyjnego.

Reklama

Pan Maciej Mieczysław Więckowski to absolwent katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, a także studiów podyplomowych z zakresu Europejskich stosunków finansowo-ekonomiczno-prawnych w Szkole Głównej Handlowej, Zarządzania w Administracji Publicznej w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im L. Koźmińskiego oraz studiów MBA na Politechnice Lubelskiej. Ukończył także szereg szkoleń i seminariów z zakresu Prawa Zamówień Publicznych, Negocjacji w Biznesie, Finansów dla Menedżerów.

Czytaj też

Wyłoniony nowy członek zarządu spółki posiada doświadczenie w pracy w zarówno w administracji samorządowej, jak i podmiotach Skarbu Państwa. Maciej Więckowski sprawował wcześniej funkcję burmistrza dzielnicy w m.st. Warszawa, zajmował kierownicze stanowiska m.in. w Przedsiębiorstwie Obsługi Cudzoziemców „Dipservice", Porcie Lotniczym Radom S.A., Radomskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego, Ośrodku Rozwoju Edukacji.

Reklama

W latach 2016 – 2022 pracował w AMW Sinevia Sp. z o.o., spółce odpowiedzialnej za budowę infrastruktury na potrzeby Sił Zbrojnych RP, początkowo jako Dyrektor Pionu Przygotowania i Realizacji Inwestycji, a od 2018 r. jako Prezes Zarządu Spółki.

Źródło: WZŁ Nr 1 S.A .

Reklama

Komentarze (1)

  1. Mielukasz

    "Pan Maciej Mieczysław Więckowski to absolwent katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, a także studiów podyplomowych z zakresu Europejskich stosunków finansowo-ekonomiczno-prawnych w Szkole Głównej Handlowej, Zarządzania w Administracji Publicznej w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im L. Koźmińskiego oraz studiów MBA na Politechnice Lubelskiej. Ukończył także szereg szkoleń i seminariów z zakresu Prawa Zamówień Publicznych, Negocjacji w Biznesie, Finansów dla Menedżerów." brakuje mi podstaw wykształcenia techicznego

Reklama