Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

MESKO S.A. na tegorocznych targach Indo Defence

Autor. Mesko S.A.

Mesko S.A. prezentuje swoje wyroby na targach INDO DEFENCE 2022 EXPO & FORUM, które odbywają się w stolicy Indonezji Dżakarcie. Spółka w ramach ekspozycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej prezentuje: amunicję małokalibrową, średniokalibrową, Przenośny Przeciwlotniczy Zestaw Rakietowy (PPZR) Grom, lekki system rakietowy Pirat oraz sztandarowy wyrób – Przenośny Przeciwlotniczy Zestaw Rakietowy Piorun.

Reklama

Wyroby Spółki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi. Szczególną uwagę zwracają oni na PPZR Piorun, który udowadnia swoją skuteczność na polu walki w toczącej się wojnie na Ukrainie. Ten hit eksportowy Mesko S.A. jest obecnie w centrum uwagi światowych rynków. Stoisko targowe, na którym jest prezentowany sprzęt wytwarzany przez Mesko S.A. odwiedzili już m. in: Ambasador RP w Indonezji, Attache Obrony Lądowej, Morskiej i Lotniczej oraz Szef Sztabu Generalnego Tajskich Sił Zbrojnych. W trakcie targów przedstawiciele Spółki prowadzą intensywne rozmowy z reprezentantami krajów z całej Azji Południowo-Wschodniej.

Reklama
Udział w tarach jest dla nas bardzo istotny. Jest to bowiem nie tylko znakomita platforma prezentacji naszego portfolio, ale też doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowo - handlowych oraz podtrzymywania dotychczasowych relacji. Pragnę zaznaczyć, że planujemy rozmowy z indonezyjskimi siłami zbrojnymi, które są zainteresowane zakupem Piorunów. W związku z tym nie wykluczamy, że weźmiemy udział w stosownym postępowaniu.
Elżbieta Śreniawska Prezes Zarządu Mesko S.A.
Reklama
Autor. Mesko S.A

Targi INDO DEFENCE 2022 EXPO & FORUM potrwają do 5 listopada. Oprócz Mesko swój sprzęt prezentują tam również inne spółki należące do Polskiej Grupy Zbrojeniowej: Huta Stalowa Wola, Fabryka Bron i „Łucznik" – Radom, Zakłady Mechaniczne Tarnów, Nitro-Chem, Maskpol, PCO i OBR CTM.

Reklama

Komentarze (1)

  1. Valdi9

    Przypomnijmy Estonia zamówiła 300 rakiet 100 mechanizmów EXTRA czas dostawy juz 2025, Pani prezes nie wie dlaczego tak długo Przypomnijmy brak sprzętu ludzi kasy Pan płk Gaj mówi ogólny bałagan!!!!!!

Reklama