Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

DSEI 2021: Polska broń i optoelektronika w Londynie

Graf. PGZ
Graf. PGZ

Polska Grupa Zbrojeniowa na targach Defence and Security Equipment International (DSEI) prezentuje szeroką ofertę produktów, rozwiązań i usług skierowanych do przedstawicieli sił zbrojnych, formacji mundurowych oraz służb ratowniczych.

Według informacji udzielonych przez Polską Grupę Zbrojeniową, na targach Defence and Security Equipment International (DSEI) PGZ prezentuje szeroką ofertę produktów, rozwiązań i usług skierowanych do przedstawicieli sił zbrojnych, formacji mundurowych oraz służb ratowniczych.

Odbywające się co dwa lata targi DSEI w Londynie, przyciągają największe firmy sektora obronnego oraz przedstawicieli rządów i sił zbrojnych państw z całego świat. Uczestnicy londyńskiej wystawy korzystają z możliwości bezpośrednich rozmów i wymiany doświadczeń oraz okazji do nawiązywania nowych relacji z zagranicznymi partnerami. Polska Grupa Zbrojeniowa prezentuje na targach bogatą ofertę rozwiązań i produktów.

Londyńskie targi są obowiązkową pozycją w kalendarzu wszystkich liczących się firm sektora obronnego, dlatego nie mogło tutaj zabraknąć Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Tegoroczna wystawa jest doskonałą okazją do spotkania z przedstawicielami firm z naszej branży nie tylko z Europy, ale także z Ameryki Południowej, Afryki, czy regionu Bliskiego Wschodu. Na DSEI rozmawiamy o sprawach najważniejszych nie tylko z biznesowego punktu widzenia, ale także strategicznych z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Sebastian Chwałek, prezes zarządu PGZ S.A.
image
Graf. PGZ

Polska Grupa Zbrojeniowa promuje na swojej ekspozycji m.in.:

 • Zaawansowane indywidualne wyposażenie dla żołnierzy i służb mundurowych – systemy broni strzeleckiej z Fabryki Broni „Łucznik” - Radom sp. z o.o. oraz Zakładów Mechanicznych Tarnów S.A.;
 • Nowoczesne, kompaktowe systemy optoelektroniczne, nokto- i termowizyjne z PCO S.A.;
 • Systemy obrony przeciwlotniczej oraz przeciwpancerne pociski kierowane z MESKO S.A.;
 • Dywizjonowe oraz kompanijne moduły ogniowe z Huty Stalowa Wola S.A.;
Reklama
Reklama

Swoje usługi i rozwiązania w Londynie prezentują również: Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A., Rosomak S.A. oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM sp. z o.o.

image
Fot. PGZ

Targi DSEI 2021 odbywają się w dniach 14-17 września w Londynie. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Polskiej Grupy Zbrojeniowej nr 511 w hali 3.

image
Fot. PGZ
image
Fot. PGZ
Reklama

Komentarze (5)

 1. Audseider

  nikt nie wspomniał w tym artykule o innych polskich firmach biorących udiał w targach DSEI w Londynie a może by warto było ? Też reklamują nasz kraj tego co widziałem.

 2. 007

  Rozwijać dalej polski przem6sl wojskowy

 3. Piotr

  Które to ppk z Mesko zainteresowałyby UK?

  1. dim

   Jeśli wkrótce będzie Pirat i jeśli faktycznie będzie to produkt relatywnie tani... Jeśli wydłużymy serie, obniżając w ten sposób cenę jeszcze bardziej... - To i tak brak będzie jeszcze zdolności handlowych HZ, wśród państwowego przemysłu. Zdolności czy raczej niezdolność, długo trenowana w komunie, ale że było jej za za mało, trenujmy je dalej. Żeby nie było, że tylko krytykuję, temat sprawdzono od dawna - potrzebne jest partnerstwo państwowo-prywatne. Produkcja i biznes idą wtedy lepiej/sprawniej, a jednocześnie nie ma ucieczki od podatków. Nie chcę mówić za Polskę, ale np. w Grecji wiadomo to od zawsze, że wielkie firmy całkowicie prywatne "nie osiągają prawie zysku", taka np. Coca-Cośtam... zawsze biedactwo... Z kolei firmy państwowe to pokaz marnotrawstwa, wrażliwości na łapownictwo, niekonkurencyjności, potrzebują monopolu. Firmy o kapitale mieszanym... - te niemal zawsze przynoszą najwięcej korzyści społeczeństwu.

  2. **

   Panie... to że targi są w UK, to nie znaczy, że wszytko jest wystawiane pod tego klienta. Zapewne było wiele delegacji z krajów typu Gruzja, Wietnam, Bangladesz i co tam jeszcze.

 4. AlS

  Pomyśleć, że jeszcze niedawno szczepiłem się tam na COVID.. Brak informacji, że targi odbywają się w centrum Excel, stacja DLR Custom House. Muszę się tam wybrać, ode mnie to 15 minut spacerkiem.

  1. X

   Tylko weź parasol ! ...ta angielska pogoda ;)

 5. Ciekawy

  Ja tu poproszę całą relację z targów. A nie jakąś namiastkę. Można jeszcze lecieć do Anglii na dowód osobisty to niech jakiś dziennikarz z DEF24 poleci.

Reklama