Reklama

Przemysł Zbrojeniowy

Baza w Malborku poszukuje dostawcy części do maszyn lotniskowych

Fot. 22. Baza Lotnictwa Taktycznego/Facebook
Fot. 22. Baza Lotnictwa Taktycznego/Facebook

22.Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku opublikowała ogłoszenie dotyczące dostawy części zamiennych i tarcz do maszyn lotniskowych.

Reklama

Dnia 21 listopada br. pojawiło się ogłoszenie 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, mówiące o prowadzonym postępowaniu ofertowym, którego celem jest znalezienie wykonawcy na zakup wraz z dostawą części zamiennych i tarcz do maszyn lotniskowych dla tejże jednostki wojskowej. Postępowanie przetargowe prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt. 1 Prawa Zamówień Publicznych.

Reklama

W ogłoszeniu czytamy, że postępowanie dotyczy części zamiennych t.j.: tarcz do cięcia betonu, frezów, przetyczek do frezów, werbli, węży zalewowych do zalewarek. Zamówienie wymienionych materiałów obejmuje jednorazową dostawę wraz z rozładunkiem towaru w miejsce wskazane przez odbiorcę.

Czytaj też

Czas na składanie ofert przetargowych trwa do dnia 29 listopada br. do godz. 10:00. Zamawiający wymaga, aby dostarczone przez wykonawcę wyroby były przede wszystkim nowe, pochodzące z bieżącej produkcji (od 2020 r. do 2022 r.), pozbawione wad fizycznych i prawnych oraz nie noszące śladów ich wcześniejszego używania lub uszkodzenia.

Reklama

Zleceniodawca podkreśla, że w wymagana jest należyta staranność przy realizacji zobowiązań umowy. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez wykonawcę podczas wykonywania przedmiotu zamówienia. Szczegółowe informacje odnośnie warunków i standardów jakościowych zostały określone w dokumencie Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Niespełnienie opisanych wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty.

Reklama

Komentarze (1)

  1. Filemon19

    Podsumowując zapomnieliśmy o pługu śniegowym Pa macie 17stke sztorcowa?

Reklama