Reklama

Polityka obronna

VI edycja Defence24 Days za nami. Spotkajmy się za rok

defence24 days
Autor. Defence24.pl

Za nami IV edycja Defence24 Days, którz odbyła się w dn. 6 - 7 maja 2024 r. na stadionie PGE Narodowy. w jej trakcie odbyło się ponad 50 paneli dyskusyjnych, w których uczestniczyło ponad 250 mówców i prelegentów, a słuchało ich ponad 3500 gości.

W Defence24 Days 2024 wzięło również udział ponad 30 delegacji zagranicznych. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Wicepremier, Minister Obrony Narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministerstwo Rozwoju Technologii.

Defence24 Days to największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja poświęcona zagadnieniom obronności i bezpieczeństwa. To wiodące wydarzenie dla sektora zbrojeniowego oraz branż związanych z bezpieczeństwem obywateli, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej. 6-7 maja 2024 roku na PGE Narodowym obecni byli przedstawiciele rządu i administracji, Sił Zbrojnych RP i państw sojuszniczych oraz partnerskich, eksperci, naukowcy, dziennikarze i przedstawiciele przemysłu obronnego, którzy dyskutowali o najważniejszych zagadnieniach i wyzwaniach stojących przed Polską w ujęciu krajowym, regionalnym i globalnym.

Czytaj też

Oprócz szeregu prezentacji i paneli dyskusyjnych wydarzenie uświetniła też gala Orłów Bezpieczeństwa. Po raz pierwszy przyznano też statuetkę Orła Służby Publicznej. Wręczono ją komisarzowi Andrzejowi Żuławińskiemu. Wspomniana nagroda jest nową, wspólną inicjatywą Fundacji Dorastaj z Nami oraz Defence24.  

Czytaj też

Już teraz zapraszamy Państwa na kolejną edycję Defence24 Days, która odbędzie się w dniach 6-7 maja 2025 roku.

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama