Reklama

Polityka obronna

Przed nami I Festiwal Historycznych Gier Planszowych

Autor. Taktyka i Strategia

Od 17 do 19 marca br. na terenie Muzeum Gazowni Warszawskiej, odbędzie się I Festiwal Historycznych Gier Planszowych. Częścią konwentu będzie także panel dyskusyjny.

Reklama

Fundacja PGNiG, Taktyka i Strategia oraz Muzeum Gazowni Warszawskiej zapraszają na I Festiwal Historycznych Gier Planszowych, który odbędzie się od 17 do 19 marca br. na terenie Muzeum Gazowni Warszawskiej. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników gier historycznych i wojennych/strategicznych, wraz z ich ulubionymi grami. W komunikacie czytamy, że dla graczy zostaną udostępnione zabytkowe przestrzenie. Częścią konwentu będzie również zorganizowany panel dyskusyjny.

Reklama

Koszt wejścia na Festiwal to 10 zł. Zgłoszenia można kierować poprzez prywatne wiadomości, bądź drogą mailową: [email protected] (z dopiskiem Festiwal Gier). Częścią festiwalu będą stoiska ze sprzedażą gier, dlatego zachęca się do obecności także producentów gier historycznych.

_Źródło: Taktyka i Strategia _ $$

Reklama

Czytaj też

Reklama

Komentarze (1)

  1. gregoz68

    Pierwsza wojna planszowa? Wojna domowa. Aktor Rudzki zakładający szkockie spódniczki polskiej kawalerii:) Druga? Kioski Ruchu. Manewry morskie?

Reklama