Polityka obronna

Z Karta Mundurową byli i obecnie mundurowi mogą płacić mniej.

Autor. Defence24

W Polsce od niedawna funkcjonuje program lojalnościowy skierowany do obecnych i emerytowanych pracowników, weteranów oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Karta Mundurowa (kartamundurowa.pl) to nie tylko platforma atrakcyjnych zniżek i rabatów, ale również wyjątkowy sposób na docenienie ich zaangażowania oraz poświęcenia w służbę Ojczyźnie.

Materiał partnerski

Honorowanie służb mundurowych to element tradycji i tożsamości w wielu krajach. Przykładowo w Stanach Zjednoczonych Dzień Weterana to moment, w którym naród gromadzi się, aby oddać hołd i podziękować weteranom za ich służbę. Na co dzień mogą oni też liczyć na przywileje ze strony wielu firm oferujących produkty i usługi. W Polsce, Karta Mundurowa jest pomysłem na wyrażenie wdzięczności i szacunku dla tych, którzy służą lub służyli w służbach mundurowych.

Czytaj też

Karta Mundurowa współpracuje z wybranymi partnerami, którzy proponują szeroką ofertę wraz ze specjalnym rabatem. Wśród pierwszych firm, które przyłączyły się do projektu są powszechnie znane firmy:

 • Militaria.pl - sklep specjalizujący się w wyposażeniu indywidualnym żołnierzy i funkcjonariuszy, survivalu i Posiadacze Karty Mundurowej mogą tu znaleźć szeroki wybór sprzętu i akcesoriów militarystycznych, a także odzieży i wyposażenia niezbędnego zarówno w służbie, jak i podczas aktywności rekreacyjnych.
 • BeeSafe - ekspert w dziedzinie ubezpieczeń, który posiadaczom Karty Mundurowej daje dostęp do korzystnych polis ubezpieczeniowych w zakresie komunikacji, poprzez zaawansowaną aplikację. Za każde ubezpieczenie wraz z Kartą Mundurową uczestnik dostanie 30 zł zniżki na zakupy w SklepDefence24.pl.
 • Centrum Ratownictwa - oferujące możliwość zakupu zarówno sprzętu ratowniczego jak i specjalistycznego szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
 • SklepDefence24 – sklep internetowy oferujący książki poświęcone tematyce bezpieczeństwa – od bezpieczeństwa energetycznego, cyberbezpieczeństwa, po bezpieczeństwo militarne. Znajdujące się w ofercie sklepu podręczniki taktyczne stanowią źródło nauki polskich oficerów i podoficerów. W ofercie sklepu znajduje się też szeroka kolekcja gier strategicznych, służących do szkolenia zarówno pasjonatów historii jak i przyszłych dowódców wojskowych. Posiadacze Karty Mundurowej otrzymują wysoki rabat na cały asortyment sklepu.

Czytaj też

Od momentu swojego startu, Karta Mundurowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mundurowych, co potwierdza, jak bardzo potrzebna jest w Polsce taka właśnie inicjatywa. Jest to projekt, który wykracza poza granice zwykłego programu rabatowego, łącząc współpracę biznesu ze szlachetną tradycją honorowania bohaterów w mundurach.

W najbliższym czasie do programu dołączą kolejni partnerzy, którzy będą chcieli dać zniżki i specjalne oferty dla tych którzy poświęcili się dla Ojczyzny.

W najbliższym czasie do programu dołączą kolejni partnerzy.

Jak skorzystać ze zniżek?

Proces skorzystania ze zniżek jest bardzo prosty. Wystarczy ściągnąć na swój smartfon aplikację Karta Mundurowa i dokonać rejestracji. Co ważne, mundurowi mogą, ale nie muszą w pierwszej części potwierdzać swoją przynależność, muszą jednak się liczyć z tym, że część zniżek mogą mieć mniejszych lub mogą być niedostępne w Pakiecie Czytelnika Defence24.pl.

Czytaj też

Kto może skorzystać ze zniżek Karty Mundurowej?

Aplikację Karta Mundurowa może zainstalować i skorzystać z niej każdy prenumerator i czytelnik portali Defence24.pl i InfoSecurity24.pl. Taki użytkownik może korzystać ze znacznej części zniżek w ramach Pakietu Czytelnika Defence24. Natomiast osoby, które potwierdzą swoją przynależność do jednej z wymienionych poniżej formacji będą miały szerszy pakiet korzyści w ramach Pakietu Mundurowego.

Lista instytucji w ramach Pakietu Mundurowego:

 • obecni oraz byli żołnierze Sił Zbrojnych RP (w tym pozostający w rezerwie);
 • funkcjonariusze – obecni oraz byli następujących formacji:
 1. Straż Granicznej;
 2. Policji;
 3. Służby Więziennej;
 4. Służb Specjalnych;
 5. Służby Ochrony Państwa;
 6. Straży Marszałkowskiej;
 7. Krajowej Administracji Skarbowej;
 8. Straży Pożarnej;
 9. ratownicy medyczni;
 10. harcerze;
 11. studenci uczelni wojskowych, szkół oficerskich i podoficerskich.

Materiał partnerski

Komentarze (3)

 1. Nefertete

  Brawo! Tak trzymać!

 2. user_1049500

  A jak ktoś nie ma smartfona to nie skorzysta ze zniżek?

 3. eee

  A osp? A czemu harcerze?

  1. Limano

   A OSP to nie straż pożarna???

  2. karta-mundurowa

   Członkowie OSP również mogą brać udział w programie Karta Mundurowa. Zapraszamy do rejestracji!