Reklama

Wojna na Ukrainie

Ukraińcy coraz silniejsi nad Dnieprem | Raport z wojny

Raport z Wojny
Raport z Wojny
Autor. Defence24

Ukraińcy chcą połączyć przyczółki na Dnieprze? Rosjanie znów w natarciu pod Bachmutem. Krwawe boje pod Awdijwką trwają. Nieudane ataki Rosjan pod Wuhłedarem. Pociski manewrujące niszczą korwetę Askold, a drony nawodne - okręty desantowe. Zapraszamy na najnowszy raport z wojny. Dzień 628.

Reklama
Reklama

Komentarze (1)

 1. Zam Bruder

  Inne żródła nieco inaczej przedstawiają trafienie Askolda (jego imiennik z okresu wojny rosyjsko-japońskiej miał ksywkę "pięciopapierosowa paczka" ;)) Miało to być uderzenie na most krymski ; kombinowany atak rakiet manewrujących Storm Shadow, dronów., wabików i Neptunów które to wszystkie miały zostać przechwycone przez systemy przeciwlotnicze a spadające Stormy przypadkowo obramowały dokujący Askold - po dostępnym materiale fotograficznym uszkodzeń uznaję to za bardzo prawdopodobne. Z ciekawością zapoznam się z odmiennymi wnioskami ;))

  1. Rusmongol

   Ja nie wierzę w przypadki. Te iNNE ŹRÓDŁA KTÓRE wymieniasz to PEWNO KACAPSKIE. Musieli coś na szybko wymyślić żeby nie wyglądało to tak żałośnie.

  2. Davien3

   @Zam Bruder tyle że uszkodzenia , a własciwie wrak Askolda przecza twoim teoriom Natomiast co do zestrzelenia Storm Shadow to w Syrii najnowsze rosyjskie radary nawet ich wykryc nie potrafiły wiec rosyjskim bajkom bym nie wierzył.

  3. GB

   Nie ma nawet ruskich filmików z rejonu Mostu Krymskiego pokazujących że OPL tam strzela. Wszystkie filmiki jakie są pokazują pracę OPL w rejonie stoczni.

Reklama