Reklama

Technologie

Wkrótce konferencja optoelektroniczna PCO

Autor. PCO

W dniach 16-17 listopada 2022 roku odbędzie się VII Konferencja Optoelektroniczna, pod hasłem przewodnim „Optoelektronika kluczową technologią bezpieczeństwa  nowej rzeczywistości”. Defence24.pl objął konferencję patronatem medialnym.

Reklama

Konferencja Optoelektroniczna jest miejscem forum wymiany myśli i dyskusji dla ekspertów, przedstawicieli instytutów badawczo-naukowych, uczelni wyższych, przemysłu oraz wojska. Ma na celu wsparcie współpracy pomiędzy tymi podmiotami poprzez poszukiwanie synergii potrzeb i możliwości w obszarze optoelektroniki.

Reklama

Tegoroczna edycja została objęta patronatem honorowym Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz Ministra Obrony Narodowej, a jej patronem medialnym jest portal Defence24.pl.

W przedsięwzięciu przewidzianych jest sześć paneli tematycznych, w tym: „Rola Optoelektroniki w nowej rzeczywistości", „Wielodomenowe pole walki a systemy obserwacji", „Optoelektronika kluczem do bezpieczeństwa państwa", Optoelektronika i wyzwania współczesnego pola walki", „Przyszłość i rozwój fotoniki" oraz „Optoelektronika w nowoczesnym świecie – wyzwania". Poza rozważaniami na temat kierunków rozwoju systemów optycznych i optoelektronicznych oraz związanych z nimi technologii prezentowane będą także konkretne rozwiązania firm zaangażowanych w to przedsięwzięcie.

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama