Reklama

Technologie

W. L. Gore: Współpracujemy z użytkownikiem, aby lepiej zrozumieć jego potrzeby

Gore
Autor. Defence24.pl

Na tegorocznej edycji konferencji Defence24 Day gościł również przedstawiciel światowego lidera w produktach z fluopolimerów, w tym wodoodpornych i oddychających tkanin Gore-Tex® - W.L. Gore & Associates, Inc. – Alex Tejedor Young, Fabrics, regional Global Defense Sales Leader, który podzielił się z redakcją Defence24.pl swoimi wrażeniami z wydarzenia oraz informacjami dotyczącymi oferty firmy.

Reklama

To co wyróżnia produkty W.L. Gore to jakość, która jest kontrolowana na każdym etapie produkcji: „Naprawdę staramy się by wszystko ściśle monitorować i mieć pod kontrolą, by być pewnym, że końcowy, który powstanie z udziałem naszej marki, jest naprawdę dostosowany do swojego przeznaczenia (...) że ten produkt robi to co powinien robić." - powiedział Alex T. Young.

Reklama

Czytaj też

Reklama

To co również cechuje produkty firmy, to bliska współpraca z użytkownikiem, aby zarówno zrozumieć jego potrzeby, ale również móc na ich podstawie rozwijać produkty: „(...) lubimy rozumieć się z siłami zbrojnymi, co do ich potrzeb, a następnie te potrzeby i te oczekiwania służą nam do rozwoju naszych produktów."

Alex T. Young wspomniał również o poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju działalności na polskim rynku: „Jasno widać, że są tu bardzo dobre spółki, (...) z którymi zaczynamy rozmawiać."

Przedstawiciel W.L. Gore & Associates podzielił się też informacjami na temat nowo opracowywanych materiałów, w tym łączących technologię membran Gore-Tex® ze stretchem (rozciągliwym materiałem), co ma zapewnić użytkownikowi odpowiednią swobodę ruchów (materiał dedykowany m.in. do zastosowań w ubiorach taktycznych) oraz izolujących przeznaczonych do obuwia, w tym taktycznego, zapewniających odpowiedni komfort termiczny w niskich temperaturach.

Autor. K. Glowacka/Defence24.pl
Reklama

Komentarze

    Reklama