"Szturmowszczyzna" w walce z koronawirusem [Defence24 TV]

25 marca 2020, 13:37
Defence24
Defence24

Rosjanie w dość specyficznie, nonszalancko wręcz, traktują zagrożenie epidemią koronawirusa. Wydaje się, że zagrożenie zupełnie jest lekceważone m.in. przez rosyjski resort obrony. Komentarz redaktora Maksymiliana Dury.

Defence24
Defence24
KomentarzeLiczba komentarzy: 6
Romaryk
czwartek, 26 marca 2020, 18:00

Może mają szczepionkę...

B'ES
piątek, 27 marca 2020, 00:09

.. kazdy jest szczepiony zawsze.. Delbetą.. od zawsze... u nas tez tak było przed KOR'em i powrotem swieżo urodzonych na piaskownicy i bez jakiegokolwiek wykształcenia "właścicieli naszego przemysłu przez nas wybudowanego i naszych domów i Państwa.. ;-) ;-) ;-)

Walenty Pikuś
czwartek, 26 marca 2020, 12:24

No cóż. Po wysłuchaniu Pana komandora Maksymiliana Dury, mogę jedynie stwierdzić, że chyba kończył w Akademii Marynarki Wojennej kierunek polityczno-wychowawczy. Ten filmik to agitka propagandowa. Gdyby się głębiej pochylił nad tematem, a nie podniecał przygotowaniami do obchodów 75 rocznicy zwycięstwa w Wojnie Ojczyźnianej,(patrz u nas wybory prezydenckie), to zauważyłby konkretne działania władz, organizacje sztabów, systematyczne wprowadzanie ograniczeń, łącznie z tygodniem wolnym od pracy. Najbardziej predystynowanym ministerstwem do walki z koronawirusem w Rosji jest Ministerstwo ds. Sytuacji Nadzwyczajnych oraz Ministerstwo Zdrowia. Proszę popatrzeć na ich działania, działania Sobianina przewodniczącego specjalnego komitetu ds. koronowirusa Rady Państwa itp. Co do spotkań z mieszkańcami, to Pan komandor trafił jak kulą w plot. A co nasz prezydent nie spotyka się, objeżdża właśnie Polskę, aby gospodarskim okiem, niczym E. Gierek, popatrzeć jak walczymy z koronawirusem. Na filmie widać, że Putin siedzi w odpowiedniej odległości od tych ludzi. A powitanie ze swoim adiutantem, obecnie gubernatorem obwodu tulskiego, jak sądzę poprzedzone było umyciem rąk przez Andrieja Diumina i ich odkażeniem, nie mówiąc o sprawdzeniu temperatury , a może wcześniej był robiony test. To tyle drobnych uwag, bo na więcej szkoda czasu.

Wania
wtorek, 31 marca 2020, 19:09

Bardzo dobrze piszesz. Mycie rąk to podstawa. Dzisiaj Naczelnemu lekarzowi szpitala w Kommunark Denisowi Protsenko zdiagnozowano koronawirusa. Tydzień temu spotkał się z Władimirem Putinem i na koniec gospodarskiej wizyty nastąpił ciepły uścisk dłoni. Ręce zostały umyte a temperatura została oczywiście zmierzona. Chciano pokazać całemu światu, że niedźwiedź wirusa się nie boi. Co prawda doktor po diagnozie udał się na ciepłe wakacje na Syberię, ale w końcu sam chciał tam trochę wypocząć.

rzeszow
środa, 25 marca 2020, 19:00

Nie było to zbyt profesjonalne--popieram Pana Maksymiliana

Marek1
środa, 25 marca 2020, 15:40

No i dobrze, może wyzdycha im tam ta postsowiecka wierchuszka partyjna i generalicja. To nie są młodzieniaszki ...

Tweets Defence24