Reklama

Siły zbrojne

Wyłoniono dostawców środków materiałowych do pojazdów

Fot. Marcin Toboła/Defence24.pl
Fot. Marcin Toboła/Defence24.pl

1. Regionalna Baza Logistyczna poinformowała o zakończeniu postępowania, którego celem było wyłonienie dostawców technicznych środków materiałowych do pojazdów bojowych.

Całość postępowania podzielona była na sześć zadań i zakładała dostawy technicznych środków materiałowych zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego asortymentem, ilościami i wymaganiami. Obejmowało to dostawę technicznych środków materiałowych do KTO, Rosomak; ciężarówek Tatra i MAZ; pojazdów BRDM oraz BWP; oraz czołgów T-72/PT-91 . Do oceny ofert posłużyło kryterium ceny (waga: 80), okresu gwarancji (z wagą 10) i terminu wykonania zamówienia (waga 10).

Fot. MON
Fot. MON

Jak należało się spodziewać, środki materiałowe do transporterów Rosomak, wycenione na 1 244 648,61 PLN, dostarczy Rosomak S.A. z Siemianowic Śląskich (był to jedyny oferent). Eksploatowane od kilku dekad ciężarówki Tatra zaopatrzy "Techmot Sp. z o.o." z Choroszczy - dla nich środki materiałowe wycenione zostały ostatecznie na 36 494,89 PLN (trzech oferentów). Z kolei Cenzin sp. z o.o. dostarczy środki materiałowe dla ciężarówek MAZ (używanych między innymi w systemach S-125) , wycenione na 405 441,21 PLN  oraz do pojazdów BRDM  za kwotę 68 512,23 PLN - w obu przypadkach było po dwóch oferentów. O dostawy dla BWP starało się pięć firm - ostatecznie wybrano Biwar Sp. z o.o. z Biskupca, firma przedstawiła ofertę w wysokości 436 755,18 PLN. Z kolei spośród czterech chętnych na dostawy środków materiałowych do T-72/PT-91 wybrano Claymore Sp. z o.o. Sp. k, oferta tej spółki została wyceniona na 844 969,41 PLN.

Reklama

Komentarze

    Reklama