Reklama

Siły zbrojne

Wojsko kupi cysterny CW-10

Rys. Celtech
Rys. Celtech

4 Regionalna Baza Logistyczna ogłosiła przetarg na dostawę samochodów-cystern do przewozu i dystrybucji wody typ CW-10.

Ogłoszenie zostało wydane 28 kwietnia, a przedmiotem postępowania są trzy samochody-cysterny plus dwa zawarte w opcji. Ta ostatnia może zostać wykorzystana w terminie nie dłuższym niż 30 dni od momentu podpisania umowy.

Najważniejszym kryterium zamówienia będzie cena, która będzie stanowiła 60 pkt procentowych oceny ofert. Zakładanej ceny kontraktu nie ujawniono, ale podano, że wykonawca musi mieć doświadczenie w wykonywaniu zabudów cystern na samochodach o minimalnej wartości 1,67 mln PLN.

Reklama
Reklama

Kolejny będzie wymiar gwarancji (20 pkt), zużycie energii (10 pkt), emisja dwutlenku węgla przez pojazd (5 pkt) a także emisja wszystkich zanieczyszczeń łącznie, tj.: tlenków azotu, węglowodorów i cząstek stałych (5 pkt).

Zgłoszenia można składać do 8 czerwca, przy czym oferta ma zachowywać ważność przynajmniej do 21 sierpnia br. Po wyborze oferenta realizacja umowy powinna nastąpić w terminie 150 dni.

Cysterny CW-10 mają objętość 8,1 m3. Od kilku lat dostarcza jest Wojsku Polskiemu firma Celtech sp. z o.o., która w maju ubiegłego roku podpisała umowę na 19 takich wozów za cenę 37,2 mln zł.

Reklama

Komentarze

    Reklama