Reklama

Siły zbrojne

Wielodomenowe pole walki? Generał Andrzejczak: Potrzeba wielkich zmian w kulturze komunikacji

Autor. Defence24.pl

Wielodomenowość to jest temat, który możemy ocenić przez kilka soczewek. Jedna, to oczywiście technologiczna, zdolnościowa (…) Natomiast jest jeszcze duża część, którą ja bym ocenił taką soczewką kulturową, żeby poszczególne obszary technologiczne komunikowały się ze sobą efektywnie, musi być kultura wewnętrznej komunikacji – mówi w rozmowie z Defence24 TV generał Rajmund Andrzejczak, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

Reklama

Czytaj też

Czytaj też

Czytaj też

Reklama
Reklama

Komentarze (2)

 1. Dudley

  Kultura wewnętrznej komunikacji, dobre. U nas prawica, nie wie co robi lewica. I nawet jej to nie interesuje. Nie ma u nas takiej kultury, Nie ma tego w urzędach ani wojsku. Taka kultura to zamach na "prywatny kawałek tortu". Współdzielenie się informacjami to tak jak by oddać za darmo cześć swoich kompetencji. Wszystkich przy korycie/stołku mniejszym czy większym, przebiega dreszcz po plecach, na takie pomysły.

  1. DON MARZZONI

   Dlatego wymiana informacji musi być zautomatyzowana, tak aby żadne oczko decyzyjne nie zatrzymało jej dla siebie, zmieniło, zmanipulowało, opóźnilo lub zwyczajnie nie wstrzymało.

 2. bc

  Wszystko za późno, największą wielodomenowość osiągnęła już armia ros, marynarze zostają czołgistami.

Reklama