Reklama

Siły zbrojne

Tysiące plecaków i toreb dla wojska

Fot. 3RBLog
Fot. 3RBLog

3. Regionalna Baza Logistyczna w Krakowie prowadzi postępowanie w procedurze otwartej na dostawę plecaków, toreb oraz pasów bojowych.

Jak czytamy w dokumentacji przetargowej, 3 RBLog poszukuje wykonawców, którzy zdecydują się na dostawę plecaków ze stelażem wewnętrznym, toreb transportowych oraz pasów bojowych.

Zamówienie zostało podzielone na 3 zadania. Pierwsze z nich dotyczy dostawy 1855 toreb transportowych. Mają one być wykonane z wodoszczelnej tkaniny poliamidowej w kolorze czarnym, powinny posiadać wzmocnione dno, stelaż z wysuwaną teleskopową rączką, a wytrzymałość powinna wystarczyć na przenoszenie ładunków o masie do 50 kilogramów.

Jeżeli chodzi pasy bojowe, to 3 RBLog poszukuje ich w ilości 1750 sztuk. Winny być one produkowane w czterech długościach: od 95 cm do 125 cm (pasy zasadnicze) i 100-130 (pasy wewnętrzne).

Natomiast mając na uwagę plecaki wojsk specjalnych ze stelażem wewnętrznym, to jest zapotrzebowanie na dostawę 2 093 sztuk. Plecak duży winien mieć pojemność 80-100 litrów, natomiast mały w zakresie 45-50 l. Wszystkie muszą charakteryzować się zwiększoną wodoodpornością i wytrzymałością, ze względu na to, że żołnierze będą wykonywali z nimi skoki spadochronowe. Tak jak w wypadku toreb, plecaki muszą być wykonane z tkaniny poliamidowej, trzykrotnie powlekaną powłoką poliuretanową z aperturą teflonu.

Termin składania ofert upływa 15 czerwca 2021 roku o godzinie 8:00. Ich otwarcie nastąpi już o 8:30. Cały proces dostaw ma zakończyć się z dniem 30 listopada br., lub w ciągu 120 dni od daty zawarcia umowy, w zależności od tego, który z terminów upłynie prędzej. Wraz z przedstawianiem ofert wykonawca musi przedstawić wzory oferowanych przedmiotów.

Kacper Bakuła

Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama