Reklama

Siły zbrojne

Strzelectwo długodystansowe dla każdego?

strzelectwo strzelnica Michał Dudzik
Autor. Defence24.pl

Nakładem wydawnictwa Defence24 ukazała się książka autorstwa Michała Duzika pt. „Podstawy strzelania na długim dystansie. Vademecum”. Portal Defence24. przeprowadził wywiad z autorem.

Reklama

Jak powiedział w wywiadzie z Defence24.pl MIchał Dudzik - pomysł na stworzenie tej książki narodził się już kilka lat temu. Na Polskim rynku dostępne są świetne publikacje na temat broni, amunicji czy balistyki. Często jednak pomijają one podstawowe zagadnienia istotne dla osób początkujących.

Reklama

To vademecum ma umożliwić stawianie pierwszych kroków, a kiedy strzelec okrzepnie i złapie bakcyla, zapewne z wielkim zapałem uzupełni swoją wiedzę w dedykowanych publikacjach specjalistycznych.

Książka "Podstawy strzelania na długim dystansie. Vademecum" ma nie tylko pomóc postawić pierwsze kroki, ale i zachęcić do samorozwoju w tym ciekawym sporcie. Jest to praktyczny przewodnik, który pomoże łatwo i szybko osiągnąć sukces na początku przygody. Stanowi on swego rodzaju uzupełnienie do szkoleń na strzelnicy, które jak podkreśla Michał Dudzik, są najważniejszym elementem zdobywania umiejętności strzeleckich.

Reklama

Michał Dudzik zajmuje się strzelectwem długodystansowym od bardzo długiego czasu. W swojej karierze sportowej wielokrotnie zajmował najwyższe miejsca na podium na najtrudniejszych zawodach w kraju jak chociażby Mykita – siedem razy z rzędu, czy Sniper Mission – cztery razy z rzędu. Osiągnął sukces również za granicą. Cały czas rozwija się i testuje swoje umiejętności w wielu miejscach na świecie. Szczególnie interesuje się strzelaniami praktycznymi. Od wielu lat prowadzi również działalność szkoleniową, dopracowując metodykę nauczania, szkoląc zarówno strzelców sportowych, jak i myśliwych oraz służby. Czynnie udziela się w organizacjach proobronnych, organizując szkolenia związane ze strzelaniami na długim dystansie.

Materiał promocyjny

Reklama

Komentarze

    Reklama