Reklama

Siły zbrojne

Mundury i ekwipunek dla marynarzy

Fot. kmdr ppor. Radosław Pioch/3 Flotylla Okrętów
Fot. kmdr ppor. Radosław Pioch/3 Flotylla Okrętów

3. Regionalna Baza Logistyczna w Krakowie poinformowała o rozpoczęciu przetargu na dostawy umundurowania i ekwipunku osobistego dla marynarzy Marynarki Wojennej.

Cały przetarg, który jest realizowany w ramach procedury otwartej, podzielono na trzy zadania (bez dodatkowych opcji), które dotyczą: mundurów ćwiczebnych marynarki wojennej wzór 2010, mundurów ćwiczebnych letnich marynarki wojennej wzór 2010 i pasków do spodni marynarki wojennej.

W ramach pierwszego i drugiego zadania planowane jest pozyskanie łącznie po 2 100 kompletów odpowiednio mundurów ćwiczebnych marynarki wojennej wzór 2010 i mundurów ćwiczebnych letnich marynarki wojennej wzór 2010 oraz 1 500 sztuk pasków do spodni marynarki wojennej.

Termin składania ofert upływa 17 lipca br. kiedy to ma nastąpić ich otwarcie i ocena, a następnie rozstrzygnięcie dla poszczególnych zadań w tym przetargu. Do oceny ofert złożonych we wszystkich trzech zadaniach posłużą następujące kryteria: cena (waga 60), gwarancja (waga 20) i termin wykonania (waga 20). Realizacja zawartych następnie zamówień ma zostać przeprowadzona odpowiednio do: 30 września, 30 października i 30 listopada br.

Reklama

Komentarze (5)

 1. Logistyk z Jastrzębia

  1590 paskow do GACI POTĘGA Ale pasuje do chłopaków z krakowa Hahahaha

 2. X

  Nooo, to tylko pozostaje dokupić okręty.

 3. JASIO co wie

  Mundury i ekwipunek dla marynarzy.....powinien być w konwencji i kamuflażu wojsk lądowych ( zostawić im tylko granatowe berety ,oraz granatowe pochewki ze stopniami) z prozaicznej sprawy ten rodzaj sił zbrojnych nie posiadający systemów bojowych skieruje się jako morski batalion obrony wybrzeża i w ten sposób zachowa styczność z morzem

  1. znosek

   BYŁY OKRĘTY W 1939r i co zwojowały na Bałtyku?załogi tych co zostały walczyły w obronie Helu ,a z głowic torped zrobiono fugasy[ajdiki]

  2. marian

   Marynarze do zielonych mundurów noszą obecnie i zielone pochewki ze stopniami.

  3. JASIO

   wiem ..dlatego sugeruje akcenty marynarskie ..chociaż tyle im zostawić

 4. znosek

  Znowu artykuł o marynarce wojennej której jest potrzebna eskadra niszczycieli rakietowych do obrony portów ,tylko kto obroni na Bałtyku te okręty przed 45 samolotami Su-24, Czerniachowska uzbrojonymi w P-800 Oniks .Jak już pisałem lepiej kupić 200 Gwiezdnych Niszczycieli klasy Venator.

 5. martin

  mundury. uzbrojenie nie ma i nie bedzie. mieso armatnie.

Reklama